Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minek nevezzuk azt amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek nevezzuk azt amikor valakinek egyszerre tobb baratnoje van es mellette meg sok alkalmi kapcsolata? Poligamia, poliamor, szexmania? Vagy mi?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 03:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Ügyes
2020. nov. 24. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
FÉRFI
2020. nov. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 mantis religiosa ***** válasza:
83%
Promiszkuitás. Amúgy az első kettő. 🤩😇
2020. nov. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
13%
ÉL
2020. nov. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 StevenUp ***** válasza:
64%

Kihasználja a modern kor lehetőségeit.

Ja... Ügyes

2020. nov. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Mindezek lehetnek igazak, és még egy. Nem tudja, milyen szerelmesnek lenni. A több nő csak az önérzetet növeli: az ember büszke, hogy lám, milyen jó pasi, kapós, ügyes, meg tud hódítani több nőt is. Aztán egyszer csak beleszeret egybe, és nem kell senki más, és azzal az eggyel minden sokkal jobb. Sajnálhatja, aki nem tapasztalta.
2020. nov. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%

Lehet nem pont ugyanarra gondolunk, de nekem ez jutott eszembe rola: angolul van egy ilyen ilyen kifejezes hogy "mack" (=sikeres ferfi, akinek sok szexualis partnere van)

magyar megfeleloje ennek nincs

2020. nov. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez en vagyok
2020. nov. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Gyökér. Miért attól lenne sikeres valaki, mert sok szexuális partnere van? Komoly értékválságban van a világ, ha az embereknek ez jelenti a siker fogalmát. Az utóbbi időkben több nőm is lehetett volna, dughattam volna velük, mégsem tettem, mert nekem nem elég egy lyuk a lábak között, kell, hogy szellemileg, érzelmileg, értékrendileg, világlátásilag is megfogjon a nő és azért nem árt, ha tetszik is. Szóval én inkább nevezném magamat sikeresnek, mert nem dőlök be annak a világnyomásnak, hogy kefélj össze-vissza, csajozz, legyen valakid mindig, hülyíts másokat, mert carpe diem van, meg megérdemled. Ócska duma. Az igazi férfi nem ettől sikeres. Elég nagy kudarc az, ha felnőtt férfiként, vagy akár nőként is egy elkötelezettséget, hűséget vállalni képtelen, szerelmet érezni nem tudó, nagyra nőtt csecsemők alkotják a társadalom jó részét, akik loszart sem akarnak beletenni a dolgokba, épp csak kihúznák onnan mindig azt, ami pont akkor kell nekik. Önző, birka nép. Tisztelet a kivételnek. 32F
2020. nov. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
6. Ha tudod mi a szerelem, akkor azt is tudod hogy azt nem lehet erőltetni. Én legutóbb 21 évesen voltam szerelmes (meg még tizenévesen kétszer) és most 26 vagyok. Viszont intimitásra és szexre ugyanúgy vágyom, ezért ismerkedek és vagyogatok nőkkel, akár többel is egy időszakban, ha úgy alakul.
2020. nov. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!