Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen izgató ez nekem? /F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen izgató ez nekem? /F

Figyelt kérdés

A barátnőmnek már régebb óta elmondtam hogy izgat engem a cuckold, és az izgatna a legjobban hogyha oda adná magát valaki másnak egy pár napra, és csak kettesben szexelnének. Elhatároztuk hogy keres magának valakit erre a celra tarskereson, viszont a baratnom nagyon nehezen kaphato, es kb egy evig ismerkedett emberekkel mire megtalalta a megfelelot.


Altalaban lekoptatoan viselkedett mindenkivel, tobben is probaltak hivasban is beszelgetni vele egy ido utan, es amikor ezzel a megfelelo csavoval beszelt telefonon, egybol eszrevettem a hangjan hogy vegre tobb is lesz belole, es ez nagyon felizgatott.


A csavo megmondta neki hogy oltozzon mikor megy hozza, es mindent ugy megcsinalt magan, uj ruhat is vett hozza, mivel nem voltak eddig dekoltazsos ruhai (nagy melle van de nem szereti nagyon mutogatni)


Es elkepesztoen izgato volt latni hogy alapbol mindenkit lekoptat, de most nagyon behodol valakinek az akaratanak. Miert van ez?


Az egyuttletuk egyebkent szinten nagyon jol zajlott, elveztem nagyon az egeszet.


2020. nov. 24. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert az izgat h megaláz téged, és semmibe vesz a barátnőd egy másik férfivel a szemed előtt.

De ezt neked kellene tudni h valójában miért is izgat téged.

Tudod ilyenkor van h előfordul h a nő inkább a másik férfivel akar szexelni, találkozni már utána, minthogy a párjával legyen.

2020. nov. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is izgatott. De inkább hármasban. A volt feleségem azóta szuperül megvan az új férjével. Én meg gyakorira járok recskázni. 36f
2020. nov. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mért izgat? Mert súlyosan torzult a személyisèged.
2020. nov. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2-es ez krvajo 😂😂😂
2020. nov. 24. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
aztán majd ne csodálkozz hogyha lelép az új pasival aki nem dobná őt oda másnak :)
2020. nov. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Ott van egy nagymellű, hűséges barátnő, aki nem is nagyon akar megcsalni, aztán te meg azon dolgozol, hogy kéne elintézni, hogy más dugja. Ez qrvajó.
2020. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
😭.....
2020. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Éppen oroszrulettet játszol.

Lehet hogy beindít, de lehet hogy egyedül maradsz.

2020. nov. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!