Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normalis, ha egy ferfi igy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis, ha egy ferfi igy mukodik?

Figyelt kérdés

Tegnap ott aludtam a leendo paromnal. 1 honapja beszelgetunk. Tudtam, hogy szex nem lesz, de 1 agyba aludtunk, es ugy alakult, hogy volt egy kis simi meg puszi. Nekem eddig 1 hosszu tavu kapcsolatom volt, nagyon nincs tapasztalatom.

Az tortent, hogy sikerult a srac (38 eves) nemi szervehez is hozza nyulnom. De meglepodtem, mert nagyon kicsinek talaltam. Meg puhanak, pedig rendesen ment minden. Es eteztem vmi nedveset a kezemen. Tobbszor is. Kerdeztem, hogy akkor most ez az volt? Azt mondta nem.

A kerdesem az, hogy ilyen letezik, hogy nem kemenyedik meg egy ferfinek teljesen de elelvez? Vagy ez csak vmi elovaladek? Ez egyaltalan normalis? Ha puha marad, azzal gondolom nagyon behatolni se tud. Rovidmek, es vekonynak talaltam. Szerintem az ovszer is siman lecsuszna rola. Bocs, ha buta a kerdes, de kicsit aggofok, hogy vmi mas van a hatterben. Vmi betegseg.


2020. nov. 24. 15:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
igen, ezzel nem fog tudni szexelni
2020. nov. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%

Te hány éves vagy? Azt várod hogy a pasidnak álljon melletted fekve egész este úgy hogy kb véletlenül hozzáértél a farkához?

Hm, hát nálam ez nem így megy:)

2020. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Már az nem normális, hogy egy felnőtt férfi és nő egy ágyban alszik, és nem csinálnak semmit. Legyen rendes szex, akkor kiderül, ki mit tud. Ha nem akarsz szexet, ne nyúlkálj, sőt, egyáltalán ne aludjatok együtt!
2020. nov. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem kérdeez rá hogy mi a baj, mert nekem 41 évesen de működne..
2020. nov. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
Na, azért abban is van valami, hogy ha egy pasi összejövőben van egy csajjal, és egy ágyba kerülnek, egészséges esetben áll a fsz magától, csak a vágyakozástól, a szituációtól is, nem kell ahhoz hozzányúlni se.
2020. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Ha már ő a leendő párod, átmenetél, az ágyában aludtál, a farkához nyúltál kezdhettél volna vele valamit.

Lehet előváladék, lehet elsült, lehet bepisilt, vagy nagyon izzadt.

Te voltál ott, meg a lehetőség is, élned kellett volna vele, pasinak is biztos kínszenvedés volt, hogy csak felizgattad aztán ennyi volt.

2020. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%
izgatás nélkül mit vártál, hogy állni fog neki, mitn a fagyott kutya lába? ez nagyon nem így működik...
2020. nov. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

2-es:

Az 5-ös jól leírta :) nem tudom te milyen pasi vagy, de nekem a legtöbb páromnak már attól állt, ha romantikusan vagy épp cukin odakuckozódva hozzábújtam. Ez pedig távol áll attól, hogy simogassam vagy egyáltalán szexin legyen felöltözve.


3-as:

Az ismerkedés fázisban miért olyan nagy gond, hogy nincs még szex, csak együtt alvás? Én nem értem a mai férfiakat, de komolyan...

2020. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan a párommal hogy 1 hónapos kapcsolatban csak aludtunk. Esetleg egy kis smár meg tapi volt de ennyi. Ha ez mindkét félnek megfelel akkor másnak nincs beleszólása.

Amúgy a legtöbb pasinak túlzott izgatás nélkül is megkeményedik. Pl volt olyan párom akinek hevesebb csókolózástól is, másnak meg annyitól is ha hozzáértem a combjához vagy kicsit jobban megharaptam a nyakát

2020. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem normális. Össze se állj vele szerintem.
2020. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!