Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normalis, ha egy ferfi igy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis, ha egy ferfi igy mukodik?

Figyelt kérdés

Tegnap ott aludtam a leendo paromnal. 1 honapja beszelgetunk. Tudtam, hogy szex nem lesz, de 1 agyba aludtunk, es ugy alakult, hogy volt egy kis simi meg puszi. Nekem eddig 1 hosszu tavu kapcsolatom volt, nagyon nincs tapasztalatom.

Az tortent, hogy sikerult a srac (38 eves) nemi szervehez is hozza nyulnom. De meglepodtem, mert nagyon kicsinek talaltam. Meg puhanak, pedig rendesen ment minden. Es eteztem vmi nedveset a kezemen. Tobbszor is. Kerdeztem, hogy akkor most ez az volt? Azt mondta nem.

A kerdesem az, hogy ilyen letezik, hogy nem kemenyedik meg egy ferfinek teljesen de elelvez? Vagy ez csak vmi elovaladek? Ez egyaltalan normalis? Ha puha marad, azzal gondolom nagyon behatolni se tud. Rovidmek, es vekonynak talaltam. Szerintem az ovszer is siman lecsuszna rola. Bocs, ha buta a kerdes, de kicsit aggofok, hogy vmi mas van a hatterben. Vmi betegseg.


2020. nov. 24. 15:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%

Nem állt fel neki, de mitől is állt volna fel, ha nem volt semmi? Elég tapasztalatlannak tűnsz még ehhez az írásod alapján.

8,9 nekem pl nem áll fel annyitól, hogy mellémfekszik egy lány, ettől azért jobban erőltessétek már meg magatokat.

2020. nov. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%
Nem állt fel neki, mert kevés volt az inger. Amit éreztél az előváladék volt. Előváladék megjelenhet teljesen lankadt állapotban is, leginkább akkor, ha nincs lehetőség a merevedésre (pl. még rajta van a nadrág).
2020. nov. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem ugy kell elkepzelni, hogy fekudtem mellette mint 1 fadarab.

Volt puszilgatas nyakra, nyekves csok, meg mindenki simogatta a masikat ossze vissza, es a markomba is vettem a nemi szervet ovatosan. Az elozo paromnal mar ha odabujtam hozza ko kemeny volt.

Az a problemam, oszinten, hogy idovel, lehet legkozelebb, orálisan ki szeretnem elegiteni.De attol irtozok, hogy puha allapotban szamba vegyem, vagy esetleg barmi kozben a szamba follyon.

2020. nov. 24. 16:55
 14/19 anonim ***** válasza:
Ezt rendesen beszéljétek ki. Szeritnem előváladék volt. Mindenesetre hátha kéne potencianövelő vagy akármi.
2020. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egyszer jártam igy... na az sose lett kemény, de anélkül is elélvezett... sanszos, hogy vagy ez van nála is, vagy izgult... de ezt csak akkor fogod megtudni, ha akcióra kerül a sor.
2020. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Már első szex előtt ilyen gondok vannak? Mi lesz később?? 😂😂😂

Menekülj, most még egyszerűen megteheted!!

2020. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem a szex a legfontosabb egy kapcsolatban. Nekem nem. Csak aggodok, mert ilyenben meg nem volt teszem. Talan kerdezzek ra? Talan nem is tud rola, hogy nem kemeny?
2020. nov. 24. 18:13
 18/19 anonim ***** válasza:
De tudja. Majd ha akkor sem áll fel neki, ha a szádba veszed, és szopod, akkor lesz baj. Addig kár ezen rugózni.
2020. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

15-os

De ettol fuggetlenul o ki tudott teged elegiteni? Vagy egyáltalán ilyen allapotban kepesek a ferfiak behatolasra?

2020. nov. 25. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!