Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna ha a pasitoknak lefelé görbülő pénisze lenne? Találkoztatok már ilyennel?

Figyelt kérdés
2020. nov. 25. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Akkor neki végülis" leáll" a farka?😂😂😂
2020. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy zavarna. Azonnal kidobnám!
2020. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem
2020. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen pasim, nem zavart
2020. nov. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó volt vele a szex? Másabb?
2020. nov. 25. 15:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Kutyában jó a szex azokkal akiknek lefelé görbül. Vagy fordított lovaglópózban. Az orál különösen furcsa vele de jó, mert igazodik a torokhoz
2020. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Igen, zavarna. Állni is lefelé állt neki, plusz lefelé görbült. Megmondom őszintén, nekem ez szakító ok most már.

A szex behatolós részét szeretem a legjobban, mert imádom, ha a G pontomat inger éri. Lefelé hajlóval szemből ez megoldhatatlan. Hátulról viszont személytelen az egész. A partnerem, akinek lefelé görbült, szintén mindig szemből akarta, mert látni akarta az arcomat. De így meg nem sokat élveztem a behatolásból. Egyáltalán nem tudtam nedvesedni vele.

Konkrétan olyan probléma nálam a szexnél a nedvesedés, hogy a sima törülköző is kevés szokott lenni.

De vele olyan voltam, mint a Szahara.

2020. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És mekkora volt a gyíkja? Mert azért a méret se mindegy.
2020. nov. 25. 18:37
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem vékonyabb volt az átlagnál. Hosszra nem volt túl hosszú, talán 12-13 cm, de én nem vagyok oda a husángokért. Viszont aki nem tölt ki vastagságra, azzal nem olyan jó érzés. Mielőtt azzal jönnétek, hogy én vagyok tág, voltam átlagos méretű partnerrel, aki tökéletesen kitöltött.
2020. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!