Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg van olyan hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan hogy a pasik megszokják az orál szexet és már nem olyan izgalmas nekik?

Figyelt kérdés

Van két barátnőm akik már tartós kapcsolatban élnek és ők mesélték hogy szerintük már nem annyira izgatja a barátjuk ahogy sz##ja őt.

Tényleg van ilyen hogy egy idő után rá unnak a jóra?

Tehát nem arról van szó hogy rosszul csinálják hanem hogy megszokták. Nekem ez olyan furcsa 🙂

Vagy a pasiknak mindig más nő kellene?


2020. nov. 25. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Anélkül, hogy megbántanék vele bárkit.

Ha a 100. alkalommal, ugyanúgy csinálják, akkor elképzelhető, hogy kevesebb izgalom lesz a dologban.

Ez esetben igen, meg lehet szokni és magasabb lesz az ingerküszöb.


De ahelyett, hogy ezt barátnőként egymással beszélnétek meg, meg lehetne kérdezni az érintett felet is, hogy koma, mintha már nem égne úgy a tűz, hány óra van délben?


Nooffense, tényleg

2020. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól csinálja a nő, nem lehet megunni.
2020. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Idősebb, tapasztalt pasiként nekem még nem sikerült megunni! De nem vagyunk egyformák.
2020. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Feleségemmel 5 év után elkezdett tönkremenni a házasságunk és pont a szex miatt, illetve amiatt, hogy már gyakorlatilag nem volt... egyszer veszekedtünk egy hatalmasat, ő mindig este akart szexet lefekvés után, nekem meg akkor már egyszerűen fizikai munka mellett erőm nem volt... + en attól indulok be, ha leszop... ha pl reggel leszop, akkor fix, hogy melóból hazaérve már kangörcsöm van... így allapodtunk meg, hogy ha törik ha szakad, minden reggel leszop, ezzel javult meg a házasságunk, 4eve így elünk, imádom minden egyes reggel.
2020. nov. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én nem tudom engem már vagy 15 éve rendszeressen leszopnak,de mai napig imádom.f
2020. nov. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Max azért nem izgalmas, mert nem jól csinálja.
2020. nov. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!