Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 38 évesen szűz vagyok és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 évesen szűz vagyok és a szüleimmel élek, mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
A szexuális ferdültségem okozhatja a problémát? Szeretem magamat lánynak képzelni és úgy önkielégíteni. Normális kapcsolatom még sosem volt. Éljem le így az életem?

2020. nov. 26. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
"Éljem le így az életem?" igen
2020. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez itt két dolog. Az, hogy miért nem független életet élsz. És az, hogy mi van a szexuális életeddel. A kettő külön is kezelhető.
2020. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Akis_hamis ***** válasza:
100%
Szerintem a picsogás és az önsajnálat helyett kezdj el élni. Ismerkedj, legyél nyitott, szedj össze egy kis bátorságot és meglátod, jobb lesz.
2020. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el ismerkedni (nehéz lesz mert nincs tapasztalatod és vírus helyzet is van) de jövőre hidd el mindenki kiéhezetten megy majd a szórakozóhelyre és bárokba. Ha lánynak képzeled magad, menj olyan helyekre ahol ez megszokott. Melegbárok pl. Gondolom ennyi idősen van saját kereseted, szóval keress lakást és költözz el. Ott jobban ki tudod élni majd az éjszakai életedet mint a szülők előtt...
2020. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Te most faszi vagy aki lánynak képzeli magát? Mert akkor itt más "gondok"is vannak. Kellene neked valaki, szóval nem ártana kilépned a komfortzónádból, mert nem egészséges amit csinálsz.

Ismerkedj, legyél könnyűvérű! Van mit bepótolnod.

2020. nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked mar mindegy, en mar nem is kinlodnek a helyedben
2020. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
U coping subhuman incel
2020. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Éljem le az életem így?"


Kb a felén már túl vagy, akár a teljes élettartamot, akár az aktív éveket nézzük. Ha eddig kibírtad hogy ilyen voltál az utóbbi 20 évben felnőttként, akkor a maradékot is kibírod már.

2020. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked jó így, akkor éld le így. Ha nem, akkor vagy magadtól változtass az életeden vagy keress egy jó pszichológust, aki segít.


(30 felett lett az első kapcsolatom az életemben, nem a levegőbe beszélek, bár én huszonéves korom óta egyedül éltem)

2020. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4%
Őszintén lesz@arom hogy éled az életed.
2020. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!