Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, hány évesen élveztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hány évesen élveztetek el először lány/nő "segítségével"? Mit csinált, meddig jutottatok? Milyen körülmények között? Hány éves volt? Hányadik partnere lehettél? Alkalmi volt, vagy kapcsolat?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
16 voltam... Az egyik haveromnak volt egy prosti féle ismerose a csaj 30koruli volt... Rá ult a farkamra egy kettő elmentem... Az volt nekem az első
2020. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
18 évesen az első partneremmel. Egy darabig csak orálisan, aztán 19 évesen ő vette el a szüzességem. A második partnere voltam. És kapcsolat volt. Pár hónappal idősebb volt nálam. 47F
2020. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
17
2020. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

16 evesen 26 éves körüli nővel, szilveszteri buli után.Nem prosti volt.Punciba.Párszor meg punciba aztán orálozott.

Előtte meg volt egy csaj de az gyors volt.Punciba ment az is de akkor 15 körül voltam.de nem volt vele jó.16 körüli csaj volt.feküdt mint egy darab fa.

2022. jan. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Az unokahugom kiverte.

15 voltam ő meg 14.

2022. jan. 13. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Haverom nővére ki verte.
2022. jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Első barátnő-féleség, gyerekek voltunk és éretlenek... talán 14, a csaj is... feküdtünk az ágyon, bohóckodtunk, felállt, ő meg cseszegetett, hogy milyen ciki hogy felállt... aztán elkezdte buzerálni, simított rajta párat (persze nadrágon keresztül) én pedig elsültem egy pillanat alatt... Cikinek éreztem, de nem vette észre, aztán sietve távoztam :D Szerencsére a szomszédban laktam :D
2022. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen egy oszálytársam verte ki órák után

kb 1 perc alatt elsültöm 😂

2022. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
19 évesen, első partnerrel, neki én a harmadik lehettem. Náluk voltam, és kinyaltam, ő pedig kézzel kiverte nekem utána. Nem nagy sztori.
2022. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!