Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak akik voltatok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik voltatok olyan nővel akinek volt valami sebhelye, mit gondoltatok róla? Visszataszító volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 8 évig műkorcsolyáztam versenyszerűen, most már csak szórakozásként és sportként csinálom, a régi csapatunk néhány tagjával. Az a helyzet hogy a belső térden lévő varrási heg a műkorcsolyázóknál mondhatni alap dolog, de nekem a hasamon is van egy nagy heg, verseny baleset volt. És eddig nem igazán zavart, nem gondolkoztam azon hogy vajon a partnereim mit gondolnak erről. De aztán szerelmes lettem, majd a pasival nagyon nagyon sokat dumáltunk, és az egyik ilyen 10 perces monológjában volt egy ilyen mondat hogy ő soha nem feküdne le olyannal akinek van ilyen varrata. Mivel annyi mindent mondott erre nem tudtam reagálni, és végül úgy alakult hogy még aznap este (szépen fogalmazva?) egymásnak estünk, és oké nagyon meg voltunk bolondulva, meg a fény viszonyok sem voltak jók (bár mondjuk az enyém azért tapintható is) szóval egyik varratomat sem vette észre, és csodás volt a szex, majd reggel mikor egymás mellett ébredtünk, és hát még kicsit szerettünk volna edzeni, észre vette, és teljesen megváltozott mondta hogy hagyjuk abba, neki ez nem megy, felöltözött és elment. Azóta is ignorál, ez normális dolog, csak ezért elmenni, szerintetek valahogyan vissza tudnám csalogatni? 24 N

2020. nov. 26. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nyakamon van egy nagy heg - műtéti heg, végigfut a nyakam elülső felén.


A párom nagyon szexinek gondolja.

2020. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Exemnek is volt a hasán heg, egyáltalán nem zavart.

F35

2020. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szex, vagy bármilyen romantikus kapcsolatom nem volt még sebhelyes lánnyal, de nem tartom visszataszítónak, bárhol, és bármilyen is legyen.


Sokszor még vonzó is, olyan különleges sejtelmességet kölcsönöz egy női testnek, és valahol számomra egy lenyomata annak, hogy az illető keresztülment valami nagyobb nehézségen, és legyőzte azt. :)


Te ismered jobban a pasit, hogy milyen, de ez nekem nem szimpla undornak tűnik, az nem lett volna ennyire heves reakció, legfeljebb valaki olyantól, akit csak a tested érdekel, semmi más. Kicsit olyan érzés van bennem, mintha benne piszkálna valami korábbi komoly traumát a látvány...


Mennyi ideje ignorál?


26F

2020. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak néhány napja mert az este péntek és szombat közti éjszaka/ reggel történt
2020. nov. 26. 18:34
 5/13 A kérdező kommentje:
eset, elírtam bocsi
2020. nov. 26. 18:35
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj nem értelek. Most varrat vagy heg? Nem mindegy


Egyébként egy tapló ez a srác.. engem teljesen nem érdekel, amúgy meg ez olyan dolog hogy pár hét együttlét után már nem is veszed ezeket észre a párodon mint heg, anyajegy mert egyszerűen már nem is látod. Úgyhogy ne aggódj kb 0 % az esélye hogy még egy ilyen gyopárt kifogják, a következő pasid biztos nem fogja zavarni. Esetleg legközelebb ezt említsd meg még mielőtt oda kerülnétek.

2020. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
van két varratom ( a hasam és az egyik térdem) és van egy hegem, amit nem varrtak, az a másik térdem, úgyhogy igazából mindkettő
2020. nov. 26. 18:44
 8/13 varazslo77 ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglallkoz a srácal este jó voltál neki reggel már nem a sebhejek meg sexik különben.
2020. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%

A legtöbb nőnek a melle alatt van, a szilikon miatt, meg sok MILF-nek a bikinivonal metszés. Vakbélműtét nyoma is gyakori.


Ami nekem viszont a horror, az első és egyben utolsó balerina csajom lába volt, megtudtam utána, hogy mindnek olyan ÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááááááááááááááááááááá!!!


Ilyen volt e: [link]

2020. nov. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem műtéti hegek vannak a hasamon és a köldökömben is. A férjem imádja. Mindig mondja, hogy milyen büszke rám, hogy ilyen bátor voltam. Amúgy rajta még nagyobb hegek vannak, baleset és műtét miatt is. Te is fogadd el a sajátjaidat. Ez vagy te, hozzád tartozik, a tested része. Inkább légy büszke és hálás, hogy ezt is túlélted. A sráccak ne foglalkozz. Ha így gondolja, joga van hozzá, nem tudsz mit csinálni vele. Találni fogsz olyat, aki elfogad.
2020. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!