Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz lenne venni egy csomag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne venni egy csomag óvszert a 16 éves lányomnak?

Figyelt kérdés

Nincs barátja de sztem ez jó lenne ha esetleg ilyen "jobb ha van nálam mint hogy ne lenne és kellene" opciónak

szóval igen

fejtsétek ki légyszi

üdv: egy anyuka


2020. nov. 26. 18:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem gáz. Szerintem vegyél neki
2020. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem mindenképp jó - sajnos sokan szexelnek úgy, hogy közben félnek a boltban levenni egy csomag óvszert a polcról.


Nem ismerem a lányod és a kapcsolatotokat, de szerintem diszkréten add oda.

2020. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
Gyanús anyuka vagy te, hogy itt kérdezel, amikor nem is ismerjük a lányoddal való kapcsolatodat és idegenektől várod a megerősítést akár egyikben, akár nem.
2020. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem gáz, de ha soha nem beszéltek szexről, akkor lehet, hogy cikinek érzi majd.


Mi olyan viszonyban vagyunk, hogy a 14 éves lányom maga kért meg, hogy vegyek neki óvszert, pedig az apja vagyok.

2020. nov. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
5%
Gyanús anyuka kanos fiúcska.
2020. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

A leg királyabb gondolat.

Felelős, előre látó. Minden szülőnek így kellene gondolkodnia.

Mondjuk zavarban lesz az biztos.

Hajrá.

2020. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Pasi vagyok, de szerintem nem gáz. Viszont attól is függ, hogy mennyire beszéltek nyíltan a szexről/szexualitásról, mert ha teljesen tabu a dolog és az elmúlt 16 évben soha egy szó se esett róla, akkor azért lehet furán veszi ki magát. Viszont hasznosnak hasznos.
2020. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, én viszont lehet azt csinálnám hogy vennék 3 dobozt és a tartalmát kiszórnám egy kis kosárba és betenném a fürdőszoba szekrénybe. Úgyis kilopikázza onnan ha majd kelleni fog neki :D
2020. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

bocsánat elfelejtettem leírni

hogy nagyon jó az anya-lánya kapcsolat korábban beszéltünk már a szexualitásról meg mindenről:)


4es

milyen kedves gesztus hogy meg is tetszett venni:)

sajnos édesapja nincs köztünk 2 éve így erre nála nincs lehetőség!



de köszi mindenkinek a választ:)

2020. nov. 26. 18:38
 10/18 A kérdező kommentje:
8as nem is rossz ötlet köszi:)
2020. nov. 26. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!