Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik társkereső iroda vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik társkereső iroda vagy ügynökség szexuális célra is?

Figyelt kérdés

Sokat lehet hallani, hogy vannak olyan nők, akiket nem elégít ki rendesen a párjuk vagy nem volt igazán részük jó szexben, ugyanakkor nekem férfiként lehetőségem sincs bizonyítani, hogy jó vagyok a szexben.


A prostituált abban érdekelt, hogy neki fizessek, nem fog engem beajánlani egyetlen olyan barátnőjének sem, aki nem űzi a szakmát, csak szeretne valakivel jókat szexelni.


Párkapcsolatkeresőknél egyértelmű a tanács, hogy mozdulj ki, ismerkedj a hobbijaidon keresztül stb.


De én nem akarok párkapcsolatot, irtózom a párkapcsolattól, a kötöttségektől. Nem akarok gyereket, nem akarok összeköltözni, nem akarok összeköltözni, nem akarok semmi ilyesmit. Egy olyan kapcsolatra vágynék, ahol a szex a lényegi rész, amúgy elmehetnénk ide-oda is akár, ennek lehetőségét nem zárom ki és hűséges is lennék, de nem akarok ennél mélyebb kötődést.


És bár nem érdekelnek az erkölcshuszárok, de néha úgy érzem magam, mint egy eretnek a középkorban, nagyon rossz, hogy nem tudok olyan emberekkel ismerkedni, beszélgetni, akik hasonlóan gondolkoznak mint én, nem akarnak kötöttségeket, csak kellemeset, jókat szexelni.


A strigulagyűjtő puákkal sem tudok azonosulni. Egy nő, egyetlen nő kéne, akivel őszintén, nyiltan megbeszélhetnénk, hogy mindketten csak szexet akarunk a másiktól. És ennyi.



2020. nov. 27. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos hogy létezik.
2020. nov. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a viszony.hu oldalt...

Nekem bejött.

2020. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!