Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még rajtam kívül valaki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül valaki, aki szűz és az a vágya, hogy egész életében csak egyetlen emberrel szexeljen?

Figyelt kérdés

2020. nov. 27. 10:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
72%

Csatlakozom, én is szűz vagyok a kérdésben említett elveim miatt. Nagyon nehéz ugyanilyen gondolkodású nőt találni, illetve aki szintén szűz is, a másik meg, hogy messziről jött ember azt mond amit akar, tehát sajna a bizalmatlanságom is tovább nehezíti az "ügyet".


29/F

2020. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
12%
Nem a szüz fiúkra kívàncsi. Azoknak minegy csak pina legyen.
2020. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
67%
10#: de jó lenne, főleg, ha korban hozzám illő is lenne...
2020. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
67%
#13 Meg esetleg személyiségben, érdeklődési körben...
2020. nov. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
91%

Megtaláltam ezt az embert. 12 éves korunk óta ismerjük egymást, 16 évesen lettünk egy pár, ennek lassan 3 éve és azóta sok mindent tapasztaltunk együtt és mindketten így szeretnénk. Jövőre fogunk összeházasodni.


Mindenkinek kívánom hogy találja meg a párját, akivel egy hullámhosszon van ilyen téren!

2020. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Én egy lánnyal szertnék majd de titokban több emberrel szeretnék majd a lány után.21f
2020. nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
én is , de az a gond hogy addig egyszerűen képtelen vagyok csillapítani a vágyaim 20F
2020. dec. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
69%

Arra nem vágyom, hogy fixen csak egy emberrek szexeljek, de ha valakivel összejön egy hosszútávon, akár évtizedekig működő kapcsolat, annak örülnék. Nem vágyom én arra, hogy mindenkin végigmenjek, hanem egy szerető társat szeretnék.


De örökre úgymond nem köteleződnék el, ha később mégsem működik a dolog, nem akarnék egy sz_r, pangó kapcsolatban élni.


20F

2020. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Én is így szerettem volna mindig is, és már 6 éve az a párom akivel elveszítettem. Nem is feküdnék le mással soha. N
2020. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
89%

Több ilyen párt is ismerek. Munkámból kifolyólag gyakran veszek részt esküvőkön, szoktam beszélgetni a párokkal, sok mindent elmondanak ilyenkor, és mivel a későbbi életükre is rálátok, két fő kategóriát tudnék ezzel kapcsolatban említeni.

1. Az ilyen párok több mint fele azért késő 30-as, 40-es éveire rájön, hogy mégsem volt ez olyan jó ötlet, mint ahogy elsőre tűnt, és elkezdi bánni, hogy soha senki mással nem próbálta ki. Ilyenkor szokták egy ideig elnyomni magukban, aztán meg minden mindegy alapon belevetik magukat az életbe. Többes számban írtam, de ez nem azt jelenti, hogy egyszerre mindkét fél. Valamelyik a kettő közül, akár a nő, akár a férfi. Mindkét félre jellemzővé válik ez után, hogy nem találja önmagát. Akit elhagytak, egyedül marad jó ideig, aki pedig elkezdett kalandozni, összejön fűvel-fával, de hosszan tartó kapcsolata ritkán alakul ki.

2. Kevesebb részben együtt maradnak életük végéig, akár boldogan is. Rájuk azt mondom, hogy nekik szerencséjük volt.


Összességében úgy gondolom, hogy bár egykor talán erénynek számított, valójában semmi pozitív hozadéka nincs annak, ha valakinek egy partnere volt egész életében. Az ember a saját igényeit is úgy ismeri meg, ha több mindent kipróbál - nem csak szexben, bármivel kapcsolatban. Ez kicsit olyan, mint ha azt mondanám, hogy én pizzát ettem először étteremben, és az annyira finom volt, hogy én nem is vagyok kíváncsi semmilyen más éltelre. Így aztán fogalmam sem lesz, milyen ízek vannak még. Elnézést, ha kicsit közönséges hasonlat, de azért van benne valami, azt gondolom.

2020. dec. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!