Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még rajtam kívül valaki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül valaki, aki szűz és az a vágya, hogy egész életében csak egyetlen emberrel szexeljen?

Figyelt kérdés

2020. nov. 27. 10:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
51%
Én szerettem volna csak egy férfival lenni egész életemben, de sajnos nem jött össze hogy elsőre megtaláljam az igazit. Csak 24 évesen sikerült, de addigra már volt pár kapcsolatom. A férjem még nem volt 21 mikor összejöttünk, ő szerencsésebb volt, neki sikerült a dolog, velem vesztette el a szüzességét.:) Én meg igyekszem elfelejteni, hogy valaha voltam mással is. 34/N
2020. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Habár szűz vagyok, de ha nem így lenne, akkor is csak egy embert szeretek igazán, és nem is tudom elképzelni, hogy más iránt is így érezzek.

A szex meg ilyen egyéjszakás dolgokban sosem jártam élen, nem nekem találták ki.

2021. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
28%

Tul hosszu az élet hogy csak 1 emberrel szexeljunk


Ja meg nem is annyira jo eveken keresztul ugyannazzal dugni

2021. jan. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Igen én is arra vágyom, hogy egy emberrel legyek. Egyszerre! Egyszerre eggyel. Az menne. Max.
2021. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ne vagyjatok szuzen egy emberre egy életre. Ne jarjatok úgy, mint én, hogy 20 évesen vette el az első és jelenleg is párom a szüzességem,mindenben első volt, majd 30 evesen kezdtem kíváncsi lenni, milyen mással a csók, aztán a szex. Onnantól az élet maga kínálta a lehetőségeket másokkal, és nagyobb volt a kísértés. Van a párom mellett barátom extrákkal, akivel, ha most nem lenne covid, meg lockdown, terveink vannak, és várunk egymásra új dolgokat kiprobalni, amiket a párunk nem ad meg. Az a tanácsom, eljetek ki magatokat, tapasztaljatok, 3-4 kapcsolat vagy szex mással legyen inkább, mire megtalaljatok, akivel hosszú távon el tudjátok képzelni.
2021. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hát...nekem ez volt a tervem; csak 20 évesen elhittem, hogy ő lesz az igazi. Aztán szakítottunk, jött valaki más, mostmár egy ideje együtt vagyunk és nem is lesz máshogy. De nagyon bánom
2021. jan. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!