Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik szüzen maradtak 20-30-40...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szüzen maradtak 20-30-40 éves korukra is, azokkal ez azért történt meg, mert mindig egy kategóriával fentebb valasztottak?

Figyelt kérdés

2020. nov. 27. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy normálisat kerestem akit nem találtam eddig

20/f

2020. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De lett volna már lehetőséged valakivel lefeküdni?
2020. nov. 27. 20:23
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

nagyon közel voltam a húszhoz, amikor elvesztettem.


Demiszexuális vagyok, amíg nem találkoztam a párommal, addig szó szerint egyáltalán nem érdekelt a szex.

2020. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Igen, kb 4-5 lánnyal lehetett volna. Ezeket már megbántam hogy kihagytam
2020. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem, szimplán csak balek.
2020. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Nemhogy feljebb, még lejjebb választok, de még a legaljának sem kellek. Rendszeresen jön egy részeg hajléktalan kajáért, de még ő se próbál udvarolni.Egy ismerősöm 60 éves és apám lehetne, szakadt, koszos és nincs foga, és egyszer beszólt:hkgy te milyen ronda vagy!Akkor mit kezdjek a rendesebbjével? Azok jobban szóbaállnak velem, de miután nyilván poénra akarnának venni, 3 lépés távolságot tartok.Hát ugyan mit tegyek, öltözzek ki csinosan és fessem ki magam és próbáljak kezdeni talán a hajléktalannal?
2020. nov. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem volt egyaltalan kapcsolatom.
2020. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egesz eletemet végigtanultam es nagyon visszahúzódó es felénk vagyok. Ez kizárta az ismerkedést bulikban, egyetemen. Veletlenul lett egy baratom, vele veszítettem el 20 felett, azota se volt mas.
2020. dec. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon talán egy lehetőségem lett volna gimiben elveszteni. Talán! mai eszemmel az osztálytársamat, aki már idegesítően rámmászott, elhívhattam volna vhova, kezdhettem volna a szituval valamit.


Viszont: idealista, még a mostaninál is éretlenebb voltam akkor. Azt hittem, majd egyszer megtalálom az "igazit". Mentségemre legyen szólva, már akkori eszemmel is tudtam, hogy nagyon különböző személyiségek voltunk, és már az iskolában 7x45 perc alatt ki tudott idegelni, illetve valószínűleg csak érdekből jópofizott velem, a matek/fizika házik miatt.

Azt tapasztaltam viszont, hogy nála az átlag gimnazista lány sokkal butább, idegesítőbb, esetekben "aranyásó" tud lenni. Ő legalább -többnyire- jólelkű volt.


Megbánni viszont nem bántam meg, hogy nem kezdtem ki az osztálytársammal. Nem voltam belé szerelmes, annyira őszintén nem is tetszett, pluszban még idegesített is.


No meg nem is 4-5-6 esélyt szalasztottam el. Ez egyetlenegy lány volt, akinél TALÁN lett volna egy rövidebb kapcsolatra esélyem, szinte már hibahatáron belüli a dolog. 4 év gimi, és 2,5 év egyetem alatt nem kellettem kb senkinek.


Ha kelendő lennék, az osztálytársnőm után lett volna több-kevesebb esélyem párkapcsolatot kialakítani. De nem vagyok az.


20F

2020. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert egyszer fent egyszer lent . De ha csak a lentre koncentrálsz ott is maradsz. Én 5 éve lent vagyok de az előzményekből kiindulva lessz még fent . Ez teljesen alap...
2020. dec. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!