Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha még nem állok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha még nem állok készen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. A barátomnak még az ismerkedésünk elején elmondtam, hogy magára a behatolásra még nem állok készen, de másban szívesen benne vagyok. Részben azért nem, mert úgy gondolom, hogy a szex az egy olyan dolog, amit annak érdemes megadni, akivel együtt is fogsz maradni (lehetőleg házasság legyen a vége) Erre rávágta, hogy "ugye nem vagy benne valami házasságig szűz maradok szektában?". Hirtelen nem tudtam mit mondani, mert végülis nem vagyok teljesen annak a híve, hogy házasságig várjak, de szerintem nekem még szükségem lenne legalább fél-egy évre ahhoz, hogy egyáltalán a behatolásról szó essen. Nagyon szeretem, és félek, hogy emiatt úgy fogja gondolni, hogy inkább váljanak el utaink.

Ti mit gondoltok, mit kéne tennem ilyen helyzetben? Csak várjam ki a végét?



2020. nov. 28. 10:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
62%
Ha várni szeretnél, várj. Ne hagyd magad rábeszélni. Ha nem tud várni, akkor így járt. Ez a te döntésed. 47F
2020. nov. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
32%
Így van. Várjon csak, amíg elszalad mellette az élet, és a fiatalsága.
2020. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom azok adnak olyan választ a kérdésre, hogy adja oda magát, akiknek a szex az első és a legfontosabb az életükben. De vannak a világon sokkal fontosabb dolgok is.
2020. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
86%

Én készséggel elhiszem neked, kérdező, hogy úgy érzed (ÚGY ÉRZED!), hogy szerelmes vagy a pasidba. De te is hidd el nekem, öreg és sokat tapasztalt motorosnak, hogy ez a szerelem nem ér egy esti misét. Majd meg fogod tapasztalni, hogy amíg tart, mindegyik szerelemről azt hiszi az ember, hogy az e legszebb, a legszentebb, a legidőtállóbb, a "leglegebb", aztán mikor elmúlik, akkor jön rá, hogy felejthető momentuma volt csupán az életének. Tudod, nem illünk össze mindenkivel egyformán. Van akit utálunk, van aki közömbös, van akit kedvelünk, van, akit akár szeretni is tudunk, és van akinek egyetlen szavától megroggyan a térdünk. A legtöbb párkapcsolat az ilyen "akit akár szeretni is tudunk" kategóriából kerül ki, és bizony itt a partnernek is oda kell tennie magát, hogy valóban oly mértékű szerelmet ébresszen benned, amikor nem marad egyetlen kérdésed sem, csak az őrült vágy, hogy az övé lehess.

Itt tehát nem az a kérdés, hogy te mit tegyél ilyen helyzetben hanem az, hogy Ő MIT TEGYEN?!

2020. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
43%
Én megértem, hogy várni akarsz a neveltetésed miatt. Ám a szexualitás nagyon fontos egy pár életében. Ha házasságkötés után derül ki, hogy nem illetek össze ilyen téren? Akkor már nem olyan könnyű különválni. Lehet akármilyen szerelmes az ember, ha ez a része nem működik megfelelőképpen előbb - utóbb vége lesz a kapcsolatnak. 51 N
2020. nov. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
56%

Én teljesen egyetértek veled, kérdező! Ha nem állsz készen, akkor nyugodtan várj. Ha a jelenlegi barátod nem fogadja el, akkor had menjen, majd lesz másik.


Én nagyon tudom értékelni az ilyen lányokat, akik kitartanak az elveik mellett!🙄


21F, ✝️

2020. nov. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!