Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet valamit tenni a gyors...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valamit tenni a gyors szmegma termelődés ellen?

Figyelt kérdés
Rendszeresen és alaposan tisztálkodunk barátnőmmel. (nem azért van mer hetente egyszer fürdünk) Nap végén mikor haza érünk jól esne mindkettőnknek egy kis feszkó levezetés képpen egy jó szex, de nagyon megöli a hangulatot az hogy egyesével elmegyünk fürödni, mire meg végzünk addigra már egyikünknek sincs kedve hozzá... Nekem nagyon kevés van, de páromnak több, orvosnál is volt vele, de annyit mondott a doki, hogy nem lehet mit tenni ellene, ez természetes. Valakinek nincs valami bevált praktika? (Ja és még mielőtt valaki mondja, napközben a munkánkból adódóan nincs lehetőségünk tisztálkodni)

2020. nov. 28. 12:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
14:25 pedig az finom,nekem spec bejön kisajkakon,csiklón,izgató,régebben nekem se jött be
2020. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Johnson Baba olaj.
2020. nov. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Srácok. Csajok.


Megmondja valaki# hogy mi az a szmegma termelődés, és hogy egyálltalán mi az, mert még soha nem hallottam, nem tudom miről van szó.


Egyébként meg én is azt mondom, hogy megfürödve, jó illattal sokkal jobb a szex. Az orális mindenképpen.

2020. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!