Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik hogy sosem sikerül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy sosem sikerül egy nőnek az orgazmus, csak egyedül?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, nem próbáltam túl sok férfival, 2 hosszabb kapcsolatom volt, és néhány rövidebb közötte, de sosem sikerül, velem lehet a baj? Nő 40+

2020. nov. 29. 03:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Részben veled, részben a pasikkal.

Lehetséges, hogy valamilyen lelki, vagy pszichológiai ok miatt nem vagy képes elengedni magad pasi közelében.

Vagy valamiféle olyan testi adottságod van, hogy fizikailag nem vagy képes elélvezni, bár akkor SK sem sikerülne.

Kérdés, hogy amikor férfival voltál, jelezted-e neki, hogy nincs orgazmusod?

Ha nem jelezted, felmerül a kérdés, hogy miért nem?

Ha pedig tudtak róla, miért nem igyekeztek jobban megismerni a tested?

2020. nov. 29. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, tudták. Az elsőnél tapasztalatlan voltam, és ő is eléggé, hiába volt idősebb. Akik utána voltak, társkeresés eredményei, több hónap ismerkedés után néha egy akibe beleszerettem, és vonzott, de sok a kalandor, nem volt túl sok idő kitapasztalni hogy mi hogy lenne jó. Aztán a hosszabb távú mindenben tetszett, megszerettem hamar, mert komolyan tervezett velem, de a szex nagyon ritka, és nem jó, egyedül is jobb... :( Nem tudom mitévő legyek, de ez így nem jó.
2020. nov. 29. 04:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!