Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ha kiderülne a pasiról akivel ismerkedtek, hogy korábban cuckold kapcsolatban élt?

Figyelt kérdés

2020. nov. 29. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Mivel nekem nem fér bele így elköszönnék tőle.
2020. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarná velem is csinálni, akkor nem zavarna.
2020. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, valószínűleg meg is tudnánk oldani. :)
2020. nov. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne gond
2020. dec. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#1

Csak nem olyan biztos, hogy az ilyesmit az első nap közli veled

2020. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az az előző élete, ez fordítva is így van ha hölgy az illető. Mondjuk el fogadom hogy előttem is volt élete és élt is. Ha nekem nem jön be nem erőlteti és megbeszéljük, így engem ez nem zavarna.
2020. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Kb kiröhögném, hogy egy másik férfinek kellett kielégítenie a nőt, mert ő egymaga nem képes rá. LOL
2020. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

#7

A cuckold nem erről szól.

Én voltam bull több párnál is. A szexuális életük rendben volt (mondjuk némelyik párnál a 20 év házasság miatt kissé unalmassá vált a szex, de nem volt impotens a férj ott se). Én csak extra voltam, fiatal(abb), izmos(abb), jóképű(bb), mint a férj. A férjet izgatta, hogy előtte dugom a feleségét. Általában nem volt biszex, kivéve egy párnál. A cuckoldnál sokkal durvább, rosszabb szexuális eltévelyedéseket is láttam már, engem mondjuk ezerszer jobban taszítana, ha megtudnám, hogy valaki megcsalta a párját, átverte stb. A hármasozás, cuckold nem ez a kategória.

2021. máj. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!