Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha lenne alkalmatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha lenne alkalmatok egy 40 éves pasival pár órára összejönni, aki teljesít minden titkos szexuális vágyat, mit kérnétek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Hogy többé ne írj ki ilyen szánalmas kérdést!
2020. nov. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Hogy hozzon nekem maga helyett egy normális, nem gyerekes és szánalmas férfit.
2020. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Maximum elnézést. Van nekem párom, aki teljesít bármilyen szexuális vágyat, nem csak egy órára jövünk össze, ráadásul feleannyi.
2020. nov. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Én 39 évesként megismertem egy 20 éves lányt, sok buliban voltunk a baráti társasággal együtt, eleinte egyáltalán nem foglalkoztunk egymással.

Észre vettem, hogy a kissé könnyűvérűként viselkedik a korabeli fiúkkal, rájöttem, hogy ez azért van mert nagyon szereti a szexet.

Egyszer beszélgettem vele erről, és azt mondta, semmi extrát nem akar, csak egy kimerítő, kielégítő szexet, aznap nem volt semmi, de lebeszéltük a találkozót egy szexre.

Vacsorával kezdtünk, és én kicsit piáltam, mert akkor szinte alig tudok elmenni, és gondoltam így jó sokáig tudom dugni, azért tapasztalt ként én is izgultam.

A szexben nem volt semmi extra, csak végtelen sok pózban sokáig dugtam, sokszor kinyaltam, punciját, fenekét (fenekét egy ujjal meg is ujjaztam), és a menet közepe táján csiklóján kézzel csináltam neki orgazmust.

Azt mondta, Ő ennyit akar a szexben, semmi többet, neki ez tökéletes.

2020. nov. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Titkos vagyam az, hogy egy nagyon helyes huszevessel nagyon vadul csokolozva egymas utan haromszor dugjunk. Ez.
2020. nov. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó kis lazító masszázs, majd nyaljon ki szex előtt, közben, után orgazmusig, és kemény farokkal dugjon jó keményen, utána pedig simogasson és csókolgasson levezetésként.
2020. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Semmit, főleg privátot nem.
2020. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!