Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, h egy csinos fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, h egy csinos fiatal lány piszkos bugyingójára nagy a kereslet az interneten?

Figyelt kérdés

Lili nem hiszi el, pedig mondtam neki, h ebből akár meg is tudnánk gazdagodni, bugyingót ugye mindenki hord, de nuniillatot nem mindenki kap.

Pláne nem ilyen szép lánytól, mint ő.

Szóval ti szoktatok venni összenunizott bugyingót? :)


2020. nov. 30. 19:23
1 2
 1/18 Hellmano ***** válasza:
16%
Dehogy éltek ebből meg :D Most a fékcsíkos a menő azt jobban viszik arra álljatok rá!
2020. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Noren1989 ***** válasza:
18%
Nem 20ért, ahogy kora délutàn vetted 🤔😂
2020. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem megélni szeretnék ebből. Meggazdagodni! :D
2020. nov. 30. 19:25
 4/18 A kérdező kommentje:
Az egy másik kolléga volt, nem én. :D
2020. nov. 30. 19:25
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒
2020. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Megéletsz belőle, ha úgy adod a bugyingót hogy még benne van a nuni is.


Ezeket a szavakat fájt leírni.

2020. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Jó ez a trollkérdés, de viccet félretéve... anno, kb. 10 éve, amikor még fel voltam regisztálva valamelyik társkeresőre, tényleg rám írt valami csávó, hogy megvenné a használt bugyijaimat... Szóval ez egy létező dolog. Én mondjuk letiltottam, de el tudom képzelni, hogy valaki eladja neki. XD Úgyhogy van remény a meggazdagodásra, hajrá. XD
2020. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%

"Megéletsz belőle, ha úgy adod a bugyingót hogy még benne van a nuni is.

Ezeket a szavakat fájt leírni."

ez amúgy nem a csigatalpas csávó? neki volt ilyen iszonyat gáz szóhasználata.

2020. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Hát ebből nem fogsz meggazdagodni. De ha szép nő vagy, adok a bugyidért 2000Ft ot és veszek egy újat helyette neked (az árát nem adom oda).
2020. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
"bugyingó" milyen hülye szó... na mindegy. A lényeg hogy igen van kereslet az ilyesmire. Ha nem is leszel gazdag, némi jövedelem kiegészítésnek nem rossz. :D Már ha tényleg nő vagy... Bár ha faszi, akkor is tudsz vele kereskedni :D
2020. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!