Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, h egy csinos fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, h egy csinos fiatal lány piszkos bugyingójára nagy a kereslet az interneten?

Figyelt kérdés

Lili nem hiszi el, pedig mondtam neki, h ebből akár meg is tudnánk gazdagodni, bugyingót ugye mindenki hord, de nuniillatot nem mindenki kap.

Pláne nem ilyen szép lánytól, mint ő.

Szóval ti szoktatok venni összenunizott bugyingót? :)


2020. nov. 30. 19:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden örültségre van kereslet.
2020. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#8 Én a kérdésből merítettem az ihletet. Bár a mondandóm végéből gondoltam ez egyértelmű.
2020. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm mutatott egy csajt, aki a tiktok appra rakja fel, hogy ő miket ad el az interneten. $80 dollárért vette meg tőle egy csávó a használt szőnyegét, bugyik is mennek rendesen, zoknik, harisnyák, valamilyen láb wax (waxba belerakja a lábát és lehúzható kis cucc lesz belőle, mint a muffin formák), konkrétan minden. Valami kiscsaj a fürdővizét is eladta, de hallottam már olyat is, hogy a nyálát adta el valaki.
2020. nov. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
#12 mármint a kérdezőre gondoltam, nem rád
2020. nov. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mi bajod a kérdezővel, cimbora?
2020. dec. 1. 09:00
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség az egész, noname senkik ár nélküliek bulás bugyiját szagolgatni.
2020. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%

"Mi bajod a kérdezővel, cimbora?"

amióta hál istennek leálltál a "minden napra egy csigatalpas nuni kérdés" sorozattal, azóta semmi.

2020. dec. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én vennék!
2021. okt. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!