Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ti mkt szóltok hozzá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti mkt szóltok hozzá, amikor a párotok megnézi a nálatok jóval fiatalabb lányokat?

Figyelt kérdés

18 vagyok és az idősebb pasik mindig megnéznek, még akkor is, ha mellettük sétál a párja. Ilyenkor kicsit kínos a helyzet, mert a barátnője az legszivesebben megölne a szemével, ti mit gondoltok erről?

Pasik, miért néztek meg minden feneket?:D


2020. dec. 1. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Kap egy nagy szemforgatast, de ennyi, a pasik sajnos ilyenek, mindig megnezi a többi not is.
2020. dec. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Hát ha nálam sokkal fiatalabb lányokat nézne a pasim, akkor bajok lennének (18 vagyok, ő 19). Mikor mellette vagyok, akkor soha nem nézett meg egy lányt sem, azért mert tisztel és szeret. Nem minden pasi nézeget másokat a párja mellett.
2020. dec. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 semmi baj nincsen azzal, ha megnéz más csajokat, valszeg ha egyedül van, akkor csorog a nyála, pasiból van ő is, hűséget fogadott, nem vakságot:)
2020. dec. 1. 08:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert a fenék azért van, hogy megnézzük. Először. Aztán meg benne legyünk..😃

Írom ezt szingli férfiként. Nem nézegettem sosem barátnő mellett más nők seggét, maximum 3 másodpercig. Lehet, hogy túl jól nézel ki, Cunci? ☺️

2020. dec. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Nem tudom, igazság szerint mindenhol bámulnak a nálam 10-30 évvel idősebb pasik😆
2020. dec. 1. 08:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Most nem tudom, hogy lányokhoz vagy fiúkhoz szól a kérdés, de lányként annyira nem esik jól ha épp együtt sétálunk és azt nézem hogy a párom csajok után fordul. Nyilván tudom, hogy van szeme, megnézi ami szép, de nézze amikor egyedül van, ne mellettem nyálcsorgasson. Kb ennyi.
2020. dec. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit,én is megnézem a nála jóval fiatalabb pasikat.
2020. dec. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!