Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért imádok meztelenül lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért imádok meztelenül lenni?

Figyelt kérdés

Annyira izgató számomra, ha mondjuk egyedül vagyok otthon és nincs rajtam semmi, vagy ha este úgy alszom el

Illetve emberek között imádom, ha mondjuk kilóg a fenekem alja a nadrágból, vagy nyáron picsa nadrágban megyek (a pamut anyagúra gondolokmost) és tudom, hogy nincs alattam bugyi

Ez miért van?

18


2020. dec. 1. 13:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

Én is igy szeretek itthon lenni és ez 98%ban sikerül is. Ha jön valaki, felkapok egy hosszú pulcsit ami térdig ér, de semmi mást. Izgató és izgalmas.

Mielőtt jönnének a privik, csak szólok, pasi vagyok.

2020. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
38%
Csak beálltál a sorba :D
2020. dec. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
63%
Mert meztelenül lenni jó. Legjobb dolog a világon meztelen , kényelmesen szabadon lenni. Meztelenség egy felszabadító , megnyugtató érzés.
2020. dec. 4. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!