Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket mi izgat fel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mi izgat fel, és/vagy mi tetszik vizuálisan egy férfin?

Figyelt kérdés
Az arca, a teste, esetleg a farka? Sokan mondják hogy a nők nem vizuális tipusok, legalibb is hogy a legtöbb nő nem az. A férfiakat nagyon megfogja a nők arca, teste, és az idomai, de a nőket egy férfi nem annyira.

2020. dec. 1. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Ez a három ha úgy egyben van azért elég izgató tud lenni. :)
2020. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Leginkább a pénisze meg a kockás hasa és a nagy szakála :) 19/L
2020. dec. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pl az ha vekony es az arca, hangja is
2020. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön egy férfi nyaka, nem igazán tudom miért, aztán a keze, a karja ha ilyen "veiny" az nagyon is. A háta is természetesen ha izmosabb, de nem túl izmos. Igazából a szemek is nagyin vonzóak számomra és persze a haja is, imádok beletúrni, szóval kopasz pasiknak nálam sajnos nincs esélyük. De egy szép mosoly és szem párosítás le tud venni a lábamról. :)
2020. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam az, hogy nem vizuális alkat vagyok, azt jelentené, hogy csak azért, mert látom, hogy valaki szép, sportos, tipic 'helyes' pasi, nem fog felizgatni. Ha van hozzá egy olyan kisugárzása, egyénisége, jelleme, ami nekem vonzó, akkor persze foglalkoztatnak ezzel együtt a kellemes fizikai tulajdonságai is: kellemesen izmos kezek, lábak, felsőtest, mosoly, tekintet, termet, stb.
2020. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Egy hetero férfit felizgat egy szép nő, szép idomok kátványa, kisugárzás, személyiség ide vagy oda. A te esetedben megkérdőjeleződik a heteroszexualitás. Mondjuk a nők többsége nem is hetero hanem valami külön kategória.
2020. dec. 1. 23:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kellene engem egy hetero férfihoz hasonlítani. Vagy is hasonlítani még csak-csak, lássuk be a különbségeket :D de nem kell ugyan úgy működnünk. Nem is működünk ugyan úgy. Tudod, már kezdve azon, hogy eléggé más a tesztoszteronszint, bennetek nap nap után termelődik a fehér anyag, ami kikívánkozik, tehát már ilyen triviális dolgokon megmutatkozik, hogy -voálá- nem vagyunk egyformák. Ettől még semmi létjogosultsága, hogy mekérdőjelezd valaki heteroszexualitását.
2020. dec. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Én speciel megtanultam uralkodni magamon, és magamban tartani a "fehér anyagot". Az ellentéteknek elvileg vonzaniuk kellene egymást. A nők többségét nem vonzzák a férfiak külseje csak a viselkedés amit kiváltanak ezzel bennetek, viszont vannak olyan nők is akikwt igen. Érdekes, és bonyolult lények vagytok, de az az egy biztos hogy a férfiak sokkal jobban szeretik a nőket mint fordítva.
2020. dec. 2. 01:48
 9/9 anonim ***** válasza:

"a férfiak sokkal jobban szeretik a nőket mint fordítva"


Ezért vannak a megerőszakolások🤦🏻‍♀️

2020. dec. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!