Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kemoterápia okozhat szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kemoterápia okozhat szexuális problémákat? Mit lehet tenni ellene? Nagyon kívánjuk egymást!

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival,akinek 2évvel ezelőtt bőrrákot diagnosztizáltak,kemót és sugákezelést is kapott. Szerencsére kigyógyult belőle. Én azt hittem merevedési gondjai lesznek, az csak néha kis mértékben,de ha elkezdenénk a dolgot kb a legkisebb dologtól már az elején elélvez,ami engem is és őt is zavarja. Elmondása szerint egy éve nem is élt nemi életet. A kihagyás miatt lehet a korai élvezés vagy a betegség mellékhatása? Mivel segíthetnék,hogy ne legyen neki kellemetlen? És hogy működjőn a szex köztünk?
2020. dec. 1. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki egy éve nem szexelt, elég nyilvánvaló, hogy egy ideig gyorstüzelő lesz....
2020. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a kemóhoz. Vannak férfiak akik tök egészségesen is gyorstüzelők. Meg lehet állni közben, aztán tovább tart.
2020. dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Fuj
2020. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miután elmegy, pár percig pettingeljetek, majd mehet ismét.
2020. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne éreztesd vele, hogy ez baj lenne. Majd alakul ez, aztán jó lesz.
2020. dec. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen
2021. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!