Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fél éve vagyunk együtt, heti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyunk együtt, heti 1-2x szexelünk. Nekem ez nagyon kevés. Párom lusta a szexhez. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Szokta mondani, h kíván, de szerintem lusta a szexhez. Inkább kiveri magának. Nálunk egy menet azert eleg hosszu es izzaszto szokott lenni, feler egy edzessel, de akkor sem ertem, hogy miert jobb neki a keze mint en. Szeret es tenyleg szerintem szereti a testemet is. Rengetegszer mondja h felizgul pl mikor atoltozok vagy megfogja a fenekem. Mégsem szexelunk tobbszor. Probaltam kezdemenyezni, hogy hatha akkor, de ugy sem. A heti 1-2 az is mindig csak akkor van ha ő kezdemémyezi. Vannak pasik még akik lusták a szexhez? Nekem ilyen 3-4re minimum lenne igenyem, de akar tobbre is. 20/L (párom 25/f)

2020. dec. 2. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Keress idősebb pasit. 30 felett találsz olyan pasit aki kívánni fog rendesen.
2020. dec. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Ebben a korban én naponta többször szexeltem, mint ti egy héten.

Bár a heti kvótát még így is felülmúlom, pedig nincs állandó kapcsolatom.

2020. dec. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
2-es szerinted 30 felett nem megy naponta többször?😉
2020. dec. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Mennyit vagy te fölül? Mert ha minden szex hosszú és ő tolja végig, akkor lehet ez az ok. Legtöbb csak nagyon kis ideig bírja a lovaglást szóval gondolom nálatok is rá marad az aktív rész.
2020. dec. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Basszus, hogy lehet ilyen pasid, én napi 2-őt elviselnék.
2020. dec. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Èrdekes, én és a csajom napi 2-3 alkalommal csináljuk, pedig több mint 1 éve vagyunk együtt. Szóval nálatok van a hiba.
2020. dec. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Nyitott kapcsolat. Mást te sem tudsz, az én párom se elégít ki elégszer. Megbeszéltük. Megértő volt, és vannak más partnereim. Azóta nincs gond.
2020. dec. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Ő olyan
2020. dec. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De örülnék én heti 1-2 szexnek! A feleségem havi max egyszer hajlandó rá, akkor is többnyire könyörögnöm kell, mert folyton fáradt, vagy nem fürdött vagy más baja van.
2020. dec. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!