Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel három hete vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel három hete vagyunk együtt, és naponta 2x! Szexelünk, és már nem bírja a farkam meg a testem. Hogy mindjam meg neki, hogy ne szexeljünk folyton?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy minden pasinak ez az álma, nekem is ez volt, és az első pár napban, a világ legszerencsésebb férfijának gondoltam magam. De egyszerűen nem tud betelni. Reggel és este szexelünk, elejétől a végéig 1 órán át, és a farkam már nem bírja. A hugycsövem már teljesen begyulladt, de neki nem. Miért nem?


Attól félek, ha elmondom neki, hogy tartsunk egy kis szünetet akkor dobni fog, de én szeretem őt! És szeretek vele közösülni is! Csak ez már sok, hogy minden egyes nap izomlázzal kelek fel, és remegő lábakkal a fáradtság miatt. Szóval hogy mondjam meg neki, hogy ne vegye sértésnek, vagy ilyesmi, és ne dobjon?



2016. márc. 24. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
cseréljünk, az én bnőmnek pont az a baja mint neked, pedig én bírom.
2016. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

drágám!

légyszíves ne sexeljünk folyton mert ezt a mennyiséget már nem élvezem


ez valami alapfokú magyar nyelvvizsga feladat?

2016. márc. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerinted, ha inkább csak mindig kinyalom az helyettesítheti?
2016. márc. 24. 16:16
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
A minőségre kell menni nem a mennyiségre :D Hidd el ha egyszer jól megcsinálod akkor az elég lesz neki 1 2napig :) 10perces menetekből lehet napi 4 5is.... de ha van rendesen előjáték és rendesen kielégítitek egymást akkor elég 1-2naponta.
2016. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag ő vette el a szüzességem, szóval előfordulhat, hogy nem vagyok nagyon profi, de próbálkozom, azt hittem, hogy ha folyik, meg nyög akkor akkor csak jól csinálhatom:D
2016. márc. 24. 16:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Aha persze én is szoktam nyögni hogy biztassam a sracot kozbe nem mindig élvezem. Amugy ha egy nap megcsinalnad ahogy fent említettek lehet elég lenne de lehet h nem. Mert nekem sem volt elég pedig rendesen oda tette magát mindig az exem aztán feladta :D
2016. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%
mit szólsz hozzá ha naponként váltanánk egymást? :)
2016. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves hetes nyílván ...
2016. márc. 24. 17:33
 9/13 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mond meg neki, hogy most már fáj és inkább pihentetnéd.

Addig nyugodtan kényeztesd szájjal vagy kézzel, tuti nem lesz kifogása ellene.

Ez lehet az új célkitűzés, hogy sikerüljön orgazmust elérni, úgy hogy csak szájjal aztán csak kézzel izgatod.

2016. márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2016. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!