Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz férfiak, hány évesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz férfiak, hány évesek vagytok és hogy bírjátok ezt az állapotot?

Figyelt kérdés

2020. dec. 2. 18:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27, de biztos hogy nem viselem rosszul, mert különben rég megoldottam volna qrvával.
2020. dec. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
el kell menend fizetőshöz, meddig akarsz szűz lenni nyomi
2020. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!


20F vagyok, és egyre inkább kezd zavarni, kicsit frusztrálni. No nem incel szinten.


Igyekszem fogyni, és adni magamra, tervbe vettem, hogy kicsit megújítom a ruhatáramat.

Ismerkedni fogalmam sincs, hogy hol kéne, nálunk az egyetemen (villamosmérnöki kar) nem igazán vannak lányok, akik vannak is, foglaltak általában. Egyről tudok, aki nem foglalt, de ő 120+ kg-os, és nem annyira jön be.


Rosszul viselem, mert nálam sokkal "rosszabb" embereknek összejött ez már, nekem meg nem igazán van senkim.


Ez van. Néha kinyafogom magam, de minden nap fel kell kelni, és küzdeni. Bemenni dolgozni, tanulni, csinálni az aktuális projekteket. Most egyedi satupadot akarok építeni. Ilyenek.


Célt csak én tudok adni az életemnek.

2020. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30F már régóta zavar, sôt szexhiány van nem kicsit.
2020. dec. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
0%
39F #nofap is easy when you have a purpose ;-)
2020. dec. 26. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Már kipróbálnám, hogy milyen..

18/F

2021. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!