Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként nem bírom sokáig, más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként nem bírom sokáig, más is van így? Vagy hirtelen teljesen elvesztem az izgalmi állapotot.

Figyelt kérdés

Szex közben ha élvezem, nagyon hamar elmegyek, nem tudom visszatartani, nem tudom fenntartani sokáig azt a felfokozott állapotot, igazából nincs is nagyon átmenet. Ez nem lenne feltétlenül baj, hiszen ettől még tudjuk folytatni, de orgazmus után már nem vagyok izgalmi állapotban, nehezen tudom visszanyerni az érdeklődésemet, ez nem partnerfüggő.

Önkielégítésnél jobban tudom irányítani, de akkor se nagyon tudom húzni a dolgot, mert sokszor ha nem fejezem be akkor eltűnik az egész felfokozott állapot. Lehet, hogy nem jól működöm?


2019. márc. 25. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az orgazmus kontrollt lehetne megpróbálnotok. A párod elvisz majdnem a csúcsig, de előtte abbahagyja. Valami hasonló, mint a korai magömléses férfiaknál. Halálra izgat, cukkol, de nem mehetsz el. Csak, ha már mindent megtettél érte. Valami ilyesmi irány lehetne esetleg...
2019. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok. Bocs, lehet, hogy hülyeség, amit írtam. Szex közben is elveszíted az érdeklődésedet, ha nem elégülsz ki egy bizonyos pontig?
2019. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
És ha nyalnám már az sem jó neked olyankor? Nem olyan nagy baj az a férfiak is gyorsan el szoktak menni
2019. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyalnak*
2019. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Pont jó hogy képes vagy hamar elmenni!
2019. márc. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem jó, mert igen, utána elvesztem az érdeklődéseme és azt a partnerem is érzi és nekem se jó már úgy.
2019. márc. 26. 00:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nokent mehet egymas utan orgazmus, biro
2019. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy csomó nőm hamar ment el. De utána még elmentek 5-8 -szor is. Van amikor csak 3-4x. Azt próbálnám ki veled hogy milyen az amikor váltunk valamit és megszakad az izgatás majd más módon tovább folytatódik majd megint váltás.


Én élvezem a szexet. Imádok dugni és jobban szeretem mint az elélvezést mert elélvezéskor mindennek vége van. Utána pihi. Amíg csak én csinálom addig oké, de ha a csaj is ilyen lenne akkor az kicsit nehezebb lenne. Nem mondom h nem működne a dolog.


Nem tudom hány éves vagy és hogy a pasik akikkel dugsz azok neked mennyire izgatóak, de nálam is van az a csaj akinek a nézésére állna a cerka...

2019. nov. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sokat tudtam kísérletezni. Persze, tök jó lenne hogy nőként több orgazmust is át lehetne élni egy együttlét során, de az a baj, hogy ha én elmentem utána már nem érdekel a szex.
2019. nov. 19. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!