Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit szólnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ha születésnapotokra intim segédeszközt, játékszert kapnátok?

Figyelt kérdés
Nem akarom azt hogy azt érezze, hogy minden csak a sex körül forog, de nehezen van orgazmusa és szeretnék próbálkozni, hogy segítsek neki ebben.

2020. dec. 2. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem örülnék neki. A párom szokott venni ilyen alkalmakkor 1-1-et, de mindig ad valami mást is.

Nekem fontos, hogy szülinapomon valami személyeset is kapjak, vagy pedig funkcionálisat (és itt nem szexeszközökre gondolok, hanem mondjuk pl. egy rég vágyott porszívóra).

2020. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem jó. A jobbak ráadásul elég drágák is. Bár inkább valami olyat amit magában használhat, nem szex közben
2020. dec. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Wonaizer jól jönne.
2020. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki

21

2020. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered a barátnőd. Mindenki más. Nekem tetszene, de én nem a nőd vagyok.
2020. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem több játékszert a páromnak.Mindegyiknek örült,használva is vannak.Fel lehet dobni vele az együttlétet.Nekm is van,ez ma már elfogadott szerintem.
2020. dec. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék. Szoktam kapni, és adni is Szeretjük használni ezeket a játékszereket.
2023. jan. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!