Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják rólam sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják rólam sokan azt hogy van barátnőm?

Figyelt kérdés

Munkahelyen szoba jött ez és azt gondolták hogy nekem van. De nem értem miért gondolják rólam, mert egy halkszavú valaki vagyok. Sosem volt még barátnőm.

Arra tudok esetleg gondolni hogy nekem kicsit jobb kinézetem van mint nekik és magasabb is vagyok. Talán emiatt gondolhatják.


2020. dec. 3. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Mindannyian tudjuk rólad, hogy hapsid van.
2020. dec. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Biztos jól nézhetsz ki :)
2020. dec. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ez a tipikus "átlagnál jobban nézek ki, de szociálisan analfabéta vagyok" típus lehetsz. 😃
2020. dec. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Valójában senki nem gondolja ezt, most találtad ki, mert azt hiszed ez itt imponáló lehet a nőknek ezért vagy azért. Tévedsz.
2020. dec. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudják hogy nincs csak direkt szivatnak.
2020. dec. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg külsőre stillusra okes lehetsz es nem látják rajtad hogy szociálisan egy nulla vagy
2020. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rólam is simán ezt mondják, teljes természetességgel (akik nem ismernek), holott soha nem volt semmi, egy csók sem. 30f
2020. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak az egodat növelik.
2020. dec. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!