Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt itt sokan, hogy akinek nincs barátnő és az ismerkedés sem nagyon megy neki, az? /tovább/

Figyelt kérdés

1. Állandóan a World of Warcraft nevű (vagy bármi más) játékkal játszik állandóan.

2. Visszataszító a külseje.

3. Totálisan antiszociális, perverz, elviselhetetlen.

4. Csakis a legjobb, szépségkirálynő szintű nőknél, lányoknál próbálkozik.


Tehát ezek közül valamelyik vagy akár több is egyszerre. Ez azért elég túlzó és téves vélekedés szerintem.



2014. márc. 17. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Dicsértessék!
2014. márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kihagytad azt, hogy alacsony, vékony, önbizalomnak teljes híja
2014. márc. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amen.
2014. márc. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Didiiayer ***** válasza:

Nem akarok általánosítani, de gondolom mert a felsorolt típusokkal esik meg ez, hogy nincs barátnőjük és az ismerkedés sem megy nekik.

Személyesen is ismerek ilyenek.

2014. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Didiiayer, azért írtam ki a kérdést, mert több olyan embert is ismerek, akikre ezek közül egy sem illik, mégis nagyon nehezen teremtenek kapcsolatot és régóta nincs már barátnőjük.
2014. márc. 17. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Akinek még soha nem volt barátnője annak oka van. És általad felsoroltak tipikus forever alone vonások. Plusz még az alacsonyság, valaki mondta is.

Mindenki próbál szabályokat alkalmazni a világra, egyszerűsíteni.

Épp olyan, hogy az ADIS csak melegek közt terjed. Nem igaz, de a melegek közt több az AIDS-es. Így sokan úgy egyszerűsítik a dolgot, hogy ez a melegek problémája.

2014. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd, sokan körülbelül tudják, milyen tulajdonságokkal lehet barátnőt találni. És ha valakinek nincs barátnője, akkor (néhányak szerint) logikusan az következik ebből, hogy a csajozós tulajdonságok ellentettjei vannak meg benne. Azok pedig kb. ezek. Totális őrültség, de szerintem ez ezért van.
2014. márc. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, amit mondtok. Én azt akartam a kérdéssel kifejteni, hogy a világ nem olyan fekete-fehér, mint azt itt sokan gondolják. Inkább szürke.
2014. márc. 17. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!