Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan férfi aki tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki tényleg tud vonzódni szexuálisan a férfias nőkhöz, vagy maximum csak "beérik velük" ha nincs más?

Figyelt kérdés

Férfiasan öltözködik, nem sminkel, férfias hobbikat választ (horgászat, küzdősport,vadászat,gépeszet stb.), és vagy a testfelépítése vagy az arca kevés nőies jelleget hordoz - de biológiailag nő, nem homokos, és nem transz.

Tud vonzódni egy férfi egy ilyen nőhöz? Akik tudnak azok miért választanák őket, mondjuk egy aranyos, kedves, feminin hölgy helyett? ( Azt tudom, hogy a legtöbb embernek nem jön be, ezért is teszem fel a kérdést, mert szkeptikus vagyok ).



2020. dec. 4. 03:44
A kérdező szavazást indított:
Vannak olyanok akik tudnak őszintén vonzódni
Nem vonzódnak, maximum beérik velük ha nincs jobb
21 szavazat
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: egy férfias nő is lehet kedves vagy aranyos a maga módján, a szó amit kerestem az a "bájos".
2020. dec. 4. 03:47
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudok választani mert a nagypapám részéről az első igaz a nagymamám részéről meg a második igaz. És azt tudni kell hogy a nagymamám nagyon sokáig férfi ruhákat hordott és elég kemény férfi munkát is végzett anno.
2020. dec. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
47%

Nem akarok kérdésbe kérdést feltenni, de engem az érdekelne hogy mivan akkor ha az eredeti kérdés fele igaz, de összeségében maga az adott lány külsőleg nem... "pasis"?

Mármint mondjuk egy alacsonyabb, átlagos testalkatú, kerek arcú, nagyobb szemű, pisze orrú (ez csak példa) lány hord pali ruhákat és mondjuk jobban érdekli a nagytöbbségben férfiak által kedvelt hobbik? Mint ahogy az eredeti kérdező is felsorolta, a horgàszat vagy a videójátékok vagy valami ilyesmi.

2020. dec. 4. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

3-as egy patent csajra sokak cerkája áll bármi van rajta (a kórházi hálóingtől a lisztaszsákon á a tescós mackónadrágig).

Ha erre akarod tudni a választ (ami túlnyomó többségben az lesz, hogy "igen, vonzódnak") akkor légy szíves tegyél fel egy új kérdést.

2020. dec. 4. 04:07
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

Már miért ne létezne? Rengetegen vannak.


"férfias hobbikat választ"

És ez mióta baj? Ennél jobb dolog nem is lehetne.

2020. dec. 4. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
16%
Biztos hogy vannak olyan férfiak akik a férfias nőkhöz vonzódnak de az is biztos hogy ehhez komoly elmebetegség kell.
2020. dec. 4. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
#6 sőt, vannak olyan férfiak, akik férfiakhoz vonzódnak, na az mennyire elmebetegség! Sőt vannak olyanok is, akiknek más ízlése van, mint neked.
2020. dec. 4. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
9%
Az én ízlésemmel abszolút semmi gond nincs. De akik férfias nőkhöz vonzódnak ott agyban van 1 kis baj.
2020. dec. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem a praktikerben egy mackónadrágos, ránézésre kűzdősportoló csaj nagyon durván bejött. Kb annyi nőiesség volt benne hogy hosszú volt a haja és mégis tök jó csaj volt.
2020. dec. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%

Ugyan nem vagyok férfi, viszont nőként tökre vonzódom a feminin jellegű férfiakhoz. SŐT a tipikus férfias férfiak egyáltalán nem vonzanak. Na, most akkor mi van?

A fordítottját is láttam már sokaknál, tehát nem értem, miért olyan hihetetlen ez szàmodra.

2020. dec. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!