Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legextrémebb szex helyszín,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legextrémebb szex helyszín, amit bevállaltatok?

Figyelt kérdés
Nem túl extrém de egy erdőben egy kidőlt fán, illetve még az aquapark öltözőfülkéjében, ott eléggé nyüzsögtek.😂👌

2020. dec. 4. 21:00
1 2
 1/15 Lazy Lover ***** válasza:
83%
Lift nyilvános WC
2020. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
A mozdony vezetőfülkéjében basztam.
2020. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%
Ha leírnám este kopogtatnának az ajtón fekete csuhába öltözött emberek, faltörőkossal.
2020. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Erdő, vadászles, park, tópart, folyópart, házibuli, panel erkély, lépcsőház, kocsi, vonat, távolsági busz este hátul, kilátó, telefonfülke, étterem WC, probafulke. Mind megvoltak. F
2020. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Kivertem óra közben.
2020. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
híd alatt 18/L
2020. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve egy erdőben vesztettem el.

Volt egy szexmániás nőm sokáig akit nem vihettem haza igy találékonynak kellett lenni, igy a listámon van már több nyilvános wc, busz, gimis wc, panelban a lépcső fordulóban, kocsiban rengetegszer, mindenféle nyilvános és egyéb wc-kben, vonat is volt, moziban film közben, parkolókban kocsiban, 2 éve németben egy vadászles látrája tövében is megvolt a túrázók örömére akik épp arra jártak, anyós ágyában, tóban, medencében, garázsban, kórház wcben, próbáltuk a deichmanban az öltözőben is de nem jött össze, keletiben egyszer egyik váróteremben is csináltuk, egyszer háznál egy esküvőn is elvonultunk a hátsó kertben, parkaban is asszem 3x, S-bahn megállóban hajnalban, raktárépületben, Komáromnál az egyik széltúrbina tövében is csináltuk, kukoricaföldön, egyszer az m3-ason dugóban is lepippantottak már, zuhanyzóban, ilyen olyan haveroknál is, éjjel a játszótéren, diszkóban,

volt hogy buli után hajnalban a helyi kispiacon az egyik asztalra fektetve dugtam meg a akkori randimat. emlékszem hogy mikor megkérdezte h nem lesz e ebből baj azt válaszoltam, hogy nyugi mert öreganyám ezen a asztalon árulja a zöldségeket, bérli a helyet, szóval azt csinálunk rajta amit akarunk. A furább az volt hogy ez a csajt is megnyugtatta.

2020. dec. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A piacoson felnevettem. 😂
2020. dec. 4. 22:16
 9/15 anonim ***** válasza:
34%

Azon én is. 🤣🤣🤣

Amúgy kihagytam egyet: anyád hátán.

2020. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Ereszcsatornán mászva.
2020. dec. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!