Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, mit vártok el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mit vártok el egy 27 éves pasitól?

Figyelt kérdés
Milyen legyen a stílusa, ideális testalkat, anyagi helyzet, iskolázottság, szociális képességei, meddig bírja az ágyban, mekkora farka legyen stb.

2020. dec. 5. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
10%

-Stílusa: úriember-szerű gentlemen, öltönyös


-Ideális testalkat: sportos, izmos


-Iskolázottság: legalább BA diploma


-Szociális képességek: legyen normális


-Meddig bírja az ágyban: 20 percig legalább


-Mekkora farka legyen: 15 cm legalább


-Mennyi legyen a fizetése: 400.000 Ft legalább

2020. dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Stílus: majdnem mindegy. Ne legyen olyan sznob galléros póló kinézete, de ne is egy lógó gatyás, zselézett hajú "punk" legyen.


Testalkat: Nekem a húsisabb srácok jönnek be. A vékony-vézna srácokat messziről kerülöm, viszont ne legyen 120 kilós disznó se.


Anyagi helyzet: mindegy. Inkább a gazdasági tudása érdekel, tehát pl. ha keveset keres, azt hogy spórolja meg, mire költ, miként bánik a pénzzel.


Szociális képesség: szerintem ez nagyon tág témakör. Ami nekem fontos az az érzékenység, empátia. No, nem úgy, hogy elbőgi magát az utcán ha leesik a fagyigombóca, hanem rendesen.


Meddig bírja: 5-10 perc között. Előtte pedig alapos előjáték.


Farka: 13-17 cm között. A legideálisabb nekem a 15-16.


Ami nekem még hihetetlenül fontos, hogy egyazon szeretetnyelvünk legyen, ami nálam az érintés.

2020. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

2-es vagyok.

Lemaradt: iskolázottság nekem mindegy. A lényeg, hogy olyan munkahelye legyen ami becsülendő. Amire fel lehet, és fel is tudok nézni (nekem ez nagyon fontos). Inkább azt mondom legyen ambíciózus a szakmájába, mindig akarjon feljebb kerülni.

Fizetést hiába írok egyetem függvényében, mert orvos ismerősöm keres 185.000 egy hónapba, és megbecsült ember, míg egy informatikus ismerősöm (akinek a legmagasabb végzettsége az érettségi) jelenleg 450.000 nettót keres. De az utóbbi szakmára is fel tudok nézni.

Tehát ne a legalja gyári munkás legyen - VAGY HA AZ, akkor akarjon tanulni, hogy később nagyobbra tőrjön.

2020. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csavarjunk egyet a dolgokon, írjátok oda mellé, hogy ti mit nyújtotok!
2020. dec. 5. 17:05
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
#1-es vagyok, szép és csinos lány, sportolok, MA diplomám van, nemrég inditottam be a vállalkozásomat, még kevésbé nyereséges,
2020. dec. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szexet várok,és a farkát nyújtom.
2020. dec. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

2/3-as vagyok.

A stílusom elég nőies, imádok csinosan öltözködni. Főleg szoknyákba járok, és elég gyakran szólítanak le utcán normális fiúk is.

Az alakom... normál és vékony között van. Ezt nem tudnám leírni. Körte alaknak mondanám, mivel a seggem-combom normál méretű, de feljebb már simán látszanak a bordáim, és felsőből tényleg a legkisebb kell.

Az anyagi helyzetem még nem a legjobb, jelenleg diák vagyok egy neves egyetemen. A hosszú távú céljaim nagyon karrierorientáltak, így idővel biztos lesz pénzem, rendes anyagi hátterem.

A szociális képességeimet nem tudom jellemezni, szerintem ezt nem feltétlenül magunknak kell. Egy idegen jellemzése is néha korrektebb rólunk mint a sajátunk. Elég jó kommunikációs készségnek örvedhetek, ugyanakkor szerény és visszafogott vagyok élőben, így nem mindig tudom elmondani amit akarok - és nem azért mert nem tudnám megfogalmazni, hanem azért mert nem merem.

Az ágyban változó mennyit bírom, partnertől függ. A méretem... gondolom nem fontos így :)

2020. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!