Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Viszonylag jó kinézetű, igen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonylag jó kinézetű, igen kedves, 27 éves egyetemista srác szűz? Aszexualitás?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban sok családi probléma, másik nemmel nem sikerült barátkozni, szorongás miatt. Középiskolában fiú osztály, maradt emellett az önbizalomhiány, esélytelen hozzáállás. Legkevésbé sem próbálkoztam. 18 körül éreztem, nagyon itt az ideje, egy "közepesen csinos" és "átlagos" lánnyal jártam kb. 2 hónapig, csak csók volt. Nem szerettem igazán (türelmetlen is voltam) így vége lett. Mikor kicsit nyomultam, ha tetszett valaki, lekoptatott vagy látta rajtam a görcsös akarást (nem próbálkoztam sokat). 20 éves korom körül letettem a dologról, baráti köröm megtudta, szűz vagyok, nem is hitték el igazán. 3 évig nem nyúltam magamhoz se, elhatározásból nem nagyon hiányzott. Nőkkel nem nagyon foglalkoztam (előzmény: 20 évesen nagyon szerelmes voltam egy kicsit idősebb lányba, de neki "komolyabb" ember kellett). 20-27 éves koromig 10-20 lány egyértelműen adott volna lehetőséget, de nem tetszettek igazán, amolyan "egyéjszakást" el se tudtam képzelni (velük), hosszabbat meg nem akartam volna tőlük. Mostanában egy lány tetszett nagyon, hívtam ismerkedni (alkalmi ismerős), mosolyogva fogadta, de volt barátja (tudtam róla). Rá fél évre szakított vele, de mással találkozik, engem nem keresett. Rengeteget spotolok (látszik), mondták már, hogy arcom egész helyes, kifejezetten kedvesnek tartanak. Úgy érzem, túl válogatós vagyok, a szex nem vonz annyira (nem is nagyon tudom elképzelni a dolgot, hogy részem lesz benne), hogy csak legyen valaki. Nőkön kiigazodni nem tudok (van olyan lány, aki bujkál az elől, aki tetszik neki). Néha azért igénylek kis kielégülést (havi 5-10), kábé ennyi. Van még valaki így? Néha nézem az embereket és arra gondolok, ők már mind túl vannak rajta, de nem nagyon irigykedek, csak kicsit csodálkozom, hogy így alakult az élet, magam miatt is, persze. Nem bánom, hogy nem voltam olyannal, aki könnyű "préda" lett volna, de nem vonzott. Egyedül azért szeretnék nőt, mert ez a normális élet és jó társ lennék (talán apa is).

2020. aug. 6. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha csupán azért aszexuális valaki, mert 27 évesen még szűz, akkor ide csupa aszexuálisok járnak...
2020. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagy aszexualis csak 27 évig nem volt része az életednek ez kimaradt szóval nem is tudod milyen érzés. Hasonló cipőben jarok én is 27 vagyok. Annyi különbséggek, hogy nem vagyok szűz. Nekem 25 évesen jött össze de nem volt semmi extra igazán nem is tetszett de kaptam az alkalmon.

Igazából én már nem is keresek, ha jön jön ha nem akkor úgy is jó, ne görcsölj ezen, mert csak roszabb lesz.

2020. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos elég hosszú lett, de látom, nem mindenkinek esett le a lényeg, nem baj, megszoktam. Szóval, a helyzet, hogy nem különösebben hiányzik a dolog. A második válasz viszont már egész hasznos volt, köszi! Szerintem se maradok le egy őrületes élményről, de te ezt már tapasztaltad is. Mondom, abszolút nem görcsölök rajta, inkább a "társaság" e (a nő) típusa hiányzik (talán).
2020. aug. 6. 23:06
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja és még egy, másodiknak: én kaphattam volna már több alkalmon, de nagyon nem éreztem késztetést, hogy jaj, de jó lenne.
2020. aug. 6. 23:08
 5/12 anonim ***** válasza:
14%

"10-20 lány egyértelműen adott volna lehetőséget"


Szoval teritett asztalnal halsz ehen?


36F incel

2020. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak, ha nem igazán tetszik a menü, erről beszélek, igen :)
2020. aug. 7. 14:25
 7/12 anonim válasza:
Szia.Én aromantikus és aszexuális vagyok.:) 26/lány
2020. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De durva! Teljesen? Mert úgy olvastam, az is annak számít, aki nagyon ritkán érez szexuális vonzalmat. Na, én kb. 100-ból egy nő felé, de általában az is elmúlik, ha megismerem.
2020. aug. 8. 15:12
 9/12 anonim válasza:
Igen.Teljesen.:) Én még sosem éreztem senki iránt sem romantikus vonzalmat és sem szexuális vonzalamat.
2020. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A fizikai kielégítés sem kell? Én simán megtartóztatom magam (ahogy mondtam, évekig), de néha jól esik.
2020. aug. 8. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!