Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek nem volt párkapcsolata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nem volt párkapcsolata csak alkalmi, ez normális?

Figyelt kérdés

Akinek van párkapcsolata vagy volt van pozitív megtapasztalasa, emlék, rutin, megerősítés szex terén.

De nekem pl csak pár egyéjszakás volt csak. És már olyan rég volt hogy ha arra kerülne a sor azt sem tudom fel e állna mert úgy izgulnék ha hozzaerne..

Bár ha lenne fizikai kontakt beindulna a kémia akaratlanul, de most ezen aggódom ez normális?

23f


2020. dec. 5. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha alkalminál felállt, akkor párkapcsolatban is fel fog.


Inkább fordítva szokott lenni, hogy azt hiszi a srác mennyire menő, aztán alkalmiban meg felsül.

2020. dec. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de párkapcsolatban sokkal jobban toleralt és megértett ha nem áll fel. Lehet, hogy megbántod a lányt (mert azt hiszi vele van baj ha testképzavaros), de ha látszik mennyire stresszelsz akkor valószínűleg egy kis "extra gyengedséget" kapsz majd egy alkalmis mérges nő vagy egy kelletlen feszopási kísérlet helyett.

Másrészt meg adom amit az első írt, szerintem nem lesz gondod.

2020. dec. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!