Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jelenlegi barátnőmnek van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenlegi barátnőmnek van egy furcsa szokása.Mindig csinosan megy dolgozni,szoknya,combfix,blúz.Mikor hazaér azonnal szexelni akar úgy felöltözve,és a végén a blúzára kell élveznem.És utána sem veszi le azonnal.Hallottatok már ehhez hasonlót?

Figyelt kérdés
2020. dec. 6. 18:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez csak a pasiknak egy berögzülése. Hasonlót kért már tőlem is pasi, de elég kényelmetlen tud lenni ruhában dugni, na meg nem is engedném hogy ruhámra élvezzel.

szexfilmek után is van élet

2021. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
93%
nekem nem furi mi is soxor úgy szexelünk párommal h rajtam van combfix és rakott szoknya. ez izgatja ezért elejétől végéig ebbe vagyok.
2021. márc. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!