Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok szerintetek ez mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok szerintetek ez mennyire furcsa helyzet, veletek már történt hasonló?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez mennyire furcsa helyzet? Barátnőm öccse 17 éves fiú és van közöttünk +5 év korkülönbség, szerencsére jó fej srác, így egyszer elmentünk úszni a barátnőmmel, és vittük őt is. Viszont nővérem öccse nem vette szégyellősre a figurát így egy más mellet öltöztünk át, az öccse elég gyorsan levette nadrág cipő pulcsit, így már csak egy boxer volt rajta gondoltam, hogy majd elvonul és átveszi valahol, de nem előttem lekapta, ekkor egy kicsit meglepődtem, mert elég nagy mérettel rendelkezett az öccse, nekem se kicsi, de neki jóval nagyobb és vastagabb volt, azután én is gyorsan átöltöztem és azután mentünk a medencébe.

2020. dec. 6. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Jójó, de mi a történet?
2020. dec. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most akkor arról van szó, hogy az öltözőben láttál egy pélót? Előfordul.
2020. dec. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Először a barátnőd öccse, aztán már a nővéred öccse.... most akkor a nővéred a barátnőd és magadat láttad kívülről, mint testen túli élmény, vagy pedig a saját öcsédnek nagyobb a pélója, mint a tiéd :D Vagy random kitalált sztori :D
2020. dec. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hatalmas story. Kiverted rá?
2020. dec. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne a véleményem arról, hogy átöltözött melletted?!?! Járok konditerembe (most éppen nem...). Ott a pasik zuhanyozni is elmennek meztelenül és egymás mellett simán lezuhwnyoznak, de van aki boxert is cserél edzés után az öltözőben és látjuk egymás farkát. Most akkor erre mit kellene bárkinek is mondania? Láttad a faszát. Beindított vagy mi?
2020. dec. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A novered occse te vagy. :-)))
2023. ápr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!