Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A cuckold féle hármas szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cuckold féle hármas szexben mi az ami a csatlakozó férfinak a legizgalmasabb abban, hogy csatlakozhat egy párhoz? Mi mozgatja leginkább?

Figyelt kérdés

Várom azok véleményét, akik szeretnek ilyesmiket csinálni vagy akarnak a jövőben. :) ;)

30/F



2020. dec. 6. 20:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Az ingyen punci.
2020. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Imádom más feleségét dugni.
2020. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
A tiltott gyümölcs. :)
2020. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Egyrészt minden hetero pasas szeret nőket dugni. Van akinek csak nem számít hogy közben nézi e a nő férje. Van akinek meg tetszik hogy őt azért hívták mert ő biztos jobb mint a nő férje.
2020. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a legtöbb pasit csak maga a szex érdkli, esetleg ad neki valami plusz élvezetet, ha a férje nézi.. De utóbbiból van a kevesebb szerintem...F35
2020. dec. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Én a másik oldalon vagyok, akit izgatna h dugnák a nőjét.
2020. dec. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Tenyleg az egyszeru dugas. Meg hogy ott van a masik csavo akinel jobb. Nem valoszinu hogy nagy kihivas csucsra juttatni a not, ha a pasija azt akarja, hogy dugjak meg elotte... valszeg nem bir vele es a harmadik igy kb a superman lesz akkor is ha tokatlagos.

szerintem

2020. dec. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Nekem kifejezetten jól esne, ha a férj látná, hogy kielégítettem a feleségét. Ha azt látná, hogy tényleg nagyot élvezett a felesége, akkor biztosan tudná, hogy a felesége szeretne később is velem lenni.
2020. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Izgat más feleségét megdugni..
2020. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Én a másik oldalon vagyok nőként. Szerintem az, hogy minden kötelezettség nélkül, teljesen diszkréten, felesleges udvarlási körök nélkül dughatnak meg engem gumi nélkül, akár többször is.
2020. dec. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!