Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nekem új, és felizgat. Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nekem új, és felizgat. Ez normális?

Figyelt kérdés

Szex után zuhanyozni mentem. A pasi utánam jött és a zuhany alatt csókolózni kezdtünk, ölelkeztünk. Közben megujjazott, és én a péniszét izgattam. De aztán hátravándorolt a keze és a fenekemet kezdte el ujjazni. És csak kicsit fájt de aztán szinte imádtam. Annyira beindultam, hogy a zuhany alatt megint szeretkeztünk.


Egyébként szex előtt az ágyban orálozott nekem, egyszer csak hátrább nyomta a lábaimat és a fenekem is kinyalta.


Szóval... Még sose análoztam, még senki nem járt a hátsó bejáratban. Ezért kicsot furcsának találom, és azt is, hogy felizgat.


Veletek történt már ilyen?



2020. dec. 6. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
nekem férfi oldalról volt, hogy ilyet csináltam a partnerrel, bár nálunk kicsit speciálsabb eset volt, de nagyon élveztük, ha jól rémlik 2x vagy 3x volt ilyen, a zuhanyban nem a legkényelmesebb szexelni
2020. dec. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi, elfelejtettem. 21L
2020. dec. 6. 21:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
2020. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A párom már rutinosabb, én viszonylag kezdő.

Tudtam, hogy őt izgatja az, hogy nem csak a hüvelybe hatol be, engem az első időkben kifejezetten nem izgatott, sőt... És emiatt nem igazán mert a popsimhoz közelíteni az elején. Aztán néha a keze megsimított ott is. (tényleg annyi volt, hogy megsimogatott)

Mondtam, hogy nem keltett bennem rossz érzést. Így néha odatévedt az ujja, csak egy kis simogatás erejéig. Aztán később elidőzött és egy picit beljebb...és még beljebb. Aztán kipróbáltuk az anál plugot. Aztán őt :)

Amennyire nem vonzott korábban, a végén annyira kívántam, hogy magamban érezzem ott is :) De tényleg nem kapkodtuk el, hagytunk rá időt és megérte :)

2020. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Volt szeretőmnek én mutattam meg az anális szexet.

Nem csinálta előtte soha, de utána jobban szerette mint én, mindig ő kérte, el tudott élvezni popsiban...

Szerintem normális, hogy fiatalon kezded felfedezni a tested és most találkoztál egy olyannal, ami a legtöbb nőnek nem feltétlenül tetszik, de neked nagyon... Csak így tovább! :)

F35

2020. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez természetes dolog,én is így vagyok.
2020. dec. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Alap. Minden nőnek, mindig csinálom. Egy igazi bika vagyok az ágyban.
2020. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok nő fel tud izgulni így, mert szokatlan, izgalmas, úgymond "tabu".

Én voltam csajjal aki nem volt rá kattanva az análra, aztán hasonlóképp izgattam ott is, mint téged az a srác, nagyon élvezte.

Miközben nyaltam a posiját, köröztem kézzel a csiklóján, majd fordítva...

Olyat élvezett mint még soha, azt mondta.

Persze annál a nőnél aki ezt elvből el utasítja, annál inkább ne próbálkozzon senki.

F

2020. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Ha nem análozol sosem tudod miket hagysz ki... ha azokra hallgatsz, akik azt mondják ez nem jó, nem normális, meg kilazul a záróizmod... eh. Ilyenektől félni. Én nem tudnék úgy élni, hogy mindentől félek. :D

Ugorj bele. Én imádom az anált férfiként, persze, ez nem olyan hú de meglepő...

2020. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik próbáljátok ki. Menjetek még tovább. Gyakoroljatok.

Hajrá:)) sok élvezetet nektek.

2020. dec. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!