Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha megtudnátok hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnátok hogy egy fiatal lány ismerősödnek az (első) pasija félig fekete, akkor mit gondolnál róla? Ellenszenves lenne?

Figyelt kérdés
2020. dec. 9. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Kit érdekel milyen volt a pasija bőrszíne
2020. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kisördög1 ***** válasza:
78%
Nem az ex bőrszíne alapján ítélem meg az ismerőseim.
2020. dec. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Ööö... miért is érdekelne engem?

Még ha a lányba szerelmes lennék (bár a kérdésben ismerősként hivatkoztál rá) akkor se lenne semmi közöm és nem egy bőrszín alapján kéne ítéljek meg valakit.

2020. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Semmit

Nekem is volt kapcsolatom félvér pasival

2020. dec. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Én menőnek tartanám
2020. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

A felső vagy az alsó része fekete? Nem mindegy :D

Viccelek,engem nem zavarna!

2020. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Miért lenne ellenszenves?
2020. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem
2020. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne, mi közöm hozzá? Ha nem csak egy ismerősöm lenne hanem egy potenciális partner/barátnő akkor sem érdekelne - mivel az exe, az "elődjeim" meg nem érdekelnek csak a jelen és a jövő.

Ettől még egy rasszista fickót érdekelni fog, de az köpköd jobbra-balra akkor is ha csak meglát az utcán egy négert.

2020. dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mit érdekel mert alapból ha csak ismerős akkor nincs benne a könyvben max egy menetre de akkor meg mindegy...

amúgy pl ha én valakibe szerelmes lennék akkor tényleg mindegy hogy most fekete sárga magyar vagy bármi egyéb... a lényeg ne legyen semmilyen se...! ":D első jelenlegi barátnőmnél is ez volt felejtős is lett volna ha lett volna neki előttem valakije...

amit akartam mondani hogy a farok az farok nem mindegy hogy most milyen? az elmondásod alapján már volt benne egy félig fekete na most az jobb lenne ha fehér vagy sárga lett volna? az is ugyan ugy meg dugta...

ha ez számít akkor inkább kövesd az én példám keress olyant akinek még abszolut nem volt kapcsolata sem kalandja ennyi...

2020. dec. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!