Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normálisnak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normálisnak számít?

Figyelt kérdés
Egy ideje megfigyeltem, hogy ha van egy nő akinek az átlagosnál nagyobb mellei vannak, szinte azonnal erekcióm lesz és minimum egy fél óráig el se múlik. De tényleg.. Egyszer volt, hogy a kémia tanárom kicsit közelebb jött hozzám és elég volt csak rápillantanom a lógó melleire és azonnal felállt..Ez ellen lehet valamit tenni? Mert néha zavaró tud lenni a nem kívánt erekció is. Trollok hagyjanak, értelmes válaszokat várok!
2020. dec. 9. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez minden pasinál így van. Idővel javul a helyzet, de a nagy mellekere izgulsz ennyi.
2020. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fél órás erekció komolyabb inger nélkül? Nem normális. Nagyon ki lehetsz éhezve, próbálj valakivel szexuális kapcsolatot létesíteni.
2020. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, engem a mellek ugyan nem izgatnak különösebben, de más van, ami igen, például a lányok combja. és adódtak olyan helyzetek, amik után fél óráig én is oda voltam és vissza. 15 évesen tudtukon kívül két csaj olyat művelt előttem, hogy órák múlva is csak arra tudtam gondolni
2020. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd ha elvégezted az általános iskolát, és lefeküdtél már egy nővel, el fog múlni.
2020. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!