Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szexuálisan vonzódik egy nőhöz, akit futólag ismer (és a nő is) és mondjuk a nő nemrégiben szakított, nagyobb az esély arra, hogy benne van a csak szexben?

Figyelt kérdés

Én több ideje vagyok egyedül, ő viszont pár hónapja van egyedül. Amióta egyedül van a lány, nagyon szexi fotókat tesz ki történetbe instagramra. Ne értsétek félre, egyáltalán nem aranyásó vagy plázacica. EGy igazi, aranyos, normális nőről van szó, aki nagyon csinos. Volt egy kis feleslege, nekem úgyis tetszett, de most már az sincs neki.

Nagyon bejön nekem, viszont kapcsolatot nem szeretnék.

Szerintetek bele lehet vágni úgy, hogy csak szex legyen köztünk, de megmarad ez az ismeretség köztünk. Nem vagyunk régi barátok, gyakorlatilag egyszer találkoztunk személyesen és beszélgettünk sokat, azóta csak elvétve születésnapokkor írunk egymásnak..


27/F


2020. dec. 9. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Bele lehet vágni, aztán majd kiderül, ő is bele akar-e.
2020. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Ráadásul itt vannak a mindennapok, amikor nem is lehet elhívni senkit beülős randira...Most nyilván sétálni lehet a parkban, de első alkalommal nagyon direkt lenne megkérdezni, nincs-e kedve átjönni hozzám? Inkább őszinte lennék, nem mismásolnék el semmit vagy beszélnék félre.

2020. dec. 9. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Bírom, amikor már stratégiát csináltok abból, hogyan kéne megdugni olyan nőket, akik még véletlen sem maradnak a nyakatokon. Egyébként igen, egy csalódás után könnyebb bejutni a bugyinkba, de csak az első néhány jelentkezőnek. Olyan gyógyszexnek szánjuk, aztán az első vagy a második pasi után rájövünk, hogy szánalmas utánzatai vagytok annak, akire vágytunk és onnan kezdve már nincs esélye senkinek.
2020. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a nőnek van hozzá kedve és jó pasi vagy, tudsz hatni az ösztöneire akkor igen.

Amúgy nem.

2020. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próba szerencse lesz, különben nem derül ki. Köszönöm :)
2020. dec. 9. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!