Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szeretitek, ha alárend...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek, ha alárendelt viszonyban vagytok szexben is, pl szopatás, bdsm?

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 08:23
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
67%

Elég sok nő szereti, vagy tudja élvezni. Egyszer egyszer belefér de vannak határok. Én mondjuk egy párkapcsolatban amikor a szeretetről szól minden már nem tudom elviselni.


21L (nem kérek privátot, van párom)

2020. dec. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
74%
Én nagyon szeretem, imádom ha kicsit aláznak! ☺️
2020. dec. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
86%

A párommal nem vagyunk művelői a BDSM-nek, és általában "egyenrangúak" vagyunk a szexben és csak néha irányít a másikunk kicsit jobban. Utóbbi esetekben mindkettő másért jó.

22/L (Nem kérek privátot.)

2020. dec. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
18%

En gyűlölöm. Amint valaki beprobalkozik egy hasonloval repul.

(Mondjuk az eletben se szeretem az alárendelt szerepet, nem hurcolasz a pasim ide-oda, nem o fizet, hanem felesbe, utazast is elosztjuk, csak ünnepekkor van ajándékozás, nem en vezetem a háztartást hanem felesbe. Ugyanugy szerelek villanyt, autot ha en vagyok otthon stb. Nem vagyok a bujos romantikus tipus sem.)

2020. dec. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
75%
Igen
2020. dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
81%
#14 szerintem azért már ez is sok, én nőként nem szerelnék autót és nem várnám el egy férfitől, hogy takarítson. Ennyi erővel akkor „osztozzatok” a szexben is. Egyszer ő dug téged, utána meg te őt.
2020. dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan ha nem szeretnek autot szerelni, nem tennem, de elegge muszaki beallitodasu vagyok, nem ertem miert kene akkor megvárni a pasimat?

Es igenis o is el tud mosogatni, be tud vasarolni es meg a mosast is el tudja indítani. Porszivozni kulonosen szeret a parom. Ettol szerintem nem kevesbe ferfias.

2020. dec. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
80%

En igenis elvárom. Egyutt elunk egy lakasban, miert nekem kene kitakarítani mindent? Fele annyi ido alatt végzünk ha o is segit. Plusz a fuggonyoket el sem erem. A gyerekeket is igy fogjuk nevelni. HA lany, ha fiu ugyanugy fogjak takarítani a szobajukat. Mi lenne a fiu gyerekemmel ha elköltözik otthonrol, de nem lesz parja éppen? Megeszi a kosz?

Ahogy a lányom se fagyoskodjon az ut szélén ha lerobban az autoja. Minimálisan meg kell tanitani mindent nekik, aztan ha a lanyt nem erdekli akkor nem foglalkozik vele, ha a fiu talal egy not, aki kiszolgálja, akkor nem fog takarítani.

En ezt vallom. Le lehet pontozni, de ez van.


Szexben sem szeretek alárendelt lenni. Ennyi. Nem dugunk felesben, de nem is szokta a parom hangoztatni, hogy milyen jol megdugott, mivel nem az a csaj vagyok, aki lefekszik es varja a csodát meg az orgazmust. Mi szexelni szoktunk, mindkét fel aktiv. Ahogy en se alszom meg a páromat se szexben, se az eletben, o sem teszi. Nekunk nem jön be. Bocs, hogy ilyenek vagyunk, persze ez nagyon gaz, mondom lehet lepontozni, mert elterunk az atlagtol(?).

Mondjuk ismerettsegi korbol se hallottam meg, hogy milyen jol megdugott a férjem tegnap este mikozben teljesen ala voltam rendelve neki es ütött meg szopatott.

2020. dec. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az hogy szexuálisan valaki felizgat az hogy alárendeltebb, vagy szereti ha a pasi domináns, nem egyenlő azzal hogy akkor az életben el van nyomva és kb egy otthoni cseléd. Valamit nagyon félreértesz
2020. dec. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nekem irt válaszra volt reakcio.

Az elso valaszomnal a megmagyarazas inkabb azert volt, mert a sok gyk-s kiéhezett pasi bizonygatni szokta, hogy MÁRPEDIG MINDEN NO SZERETI ha megvan dogentve es szopatva ugy rendesen, meg meg van alazva...

2020. dec. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!