Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, asszonyok a csikló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok a csikló izgatást hogy szeretitek?

Figyelt kérdés

1. körkörösen,

2. punci "vágással" párhuzamos irányban,

3. punci "vágásra" kereszt irányban.


2020. dec. 10. 11:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Párhuzamos. Először alul nyalja a hüvelybemenetnél, majd közelítsen felfelé a csiklóhoz. A csiklónál pedig nyomja meg, vagyis erősebben nyalja, oda helyezze a hangsúlyt.
2020. dec. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
1# persze, te mindjárt a nyalásra gondolsz. Ki mondta, hogy nyalásról van szó??
2020. dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

2-es: ha ennyire kötözködőek akarunk lenni: ki említett bármilyen technikát a kérdésnél? A kérdező nem tért ki, hogy nyalás, vagy kézzel izgatás, vagy bánomisén milyen módszerrel szeretjük az IRÁNYOKAT.

Én pedig leírtam, hogy melyik IRÁNYT szeretem MILYEN módszerrel. Nem hittem, hogy ez ekkora problémát fog jelenteni...

2020. dec. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező eléggé degenerált vagy 😀 “ izgatás “ az lehet ujjal, vagy nyelvvel. Mindkettő izgatás... nem lényegtelen amúgy? Örülj, hogy valaki válaszolt.. irányról volt szó, arra válaszolt.👌
2020. dec. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Mindegy,csak jó legyen.
2020. dec. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#4

Ebből kiderült, hogy te vagy degenerált, nem az a kérdés, hogy mivel, hanem, hogy, hogyan, konkréten milyen irányba, lényegtelen, hogy nyelvvel, kézzel, eszközzel, de mindegy, mert ezt sem érted.

Az #1-es tökéletesen válaszolt.

2020. dec. 10. 11:22
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
3# - as Szerintem akkor úgy szólt volna hogy hogyan szeretitek a puncinyalást? A csikló izgatása szerintem nem feltétlenül a puncinyalás, sőt...pl ha azt kérdezem hogy hogyan szoktad izgatni a csiklódat, akkor te puncinyalásra gondolsz?? Ügye, hogy nem!!
2020. dec. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7

Mindegy hogyan, az izgatás iránya érdekel a fentiek szerint, hogy, hogy szeretik a nők.

(az igaz, lehet az izgatás alatt inkább kézi munkát értünk, de tényleg nem lényeges, csak az irány)

2020. dec. 10. 11:40
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Körkörösen
2020. dec. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
2. Szeretem a legjobban
2020. dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!