Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha pénzért szeretnék szexkedve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pénzért szeretnék szexkedvelő, de nem prostituált nővel ismerkedni, az miért degradáló a nő számára?

Figyelt kérdés

Miért nem tudják helyén kezelni a dolgot, hogy én igazából nem őt akarom megvásárolni, hanem a legelső sorban álló elől akarom elvásárolni a "sorszámot", hogy ezzel növeljem az esélyeimet?


Nyilvánvalóan csak kölcsönös szimpátia esetén működik a dolog, de egy szexkedvelő nőre olyan hatalmas igény van, hogy férfiként nem tudom másképp felhívni magamra a figyelmet.


És egyébként is a pénz mindenkinek jól jön és a leglogikusabb, ha a harmadik felet kihagyjuk a tranzakcióból. Nem luxusautóval vagy egyéb páváskodással próbálom felhívni magamra a figyelmet és előre sorolni magam a sorban, főleg mivel ezek igazából semmit nem mondanak el arról, hogy mennyire vagyok jó az ágyban vagy sem.



2020. dec. 11. 01:18
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Degradáló, mert árucikként kezeled.
2020. dec. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

1. Ha pénzt adsz neki, akkor már prostituált lesz.

2. A legtöbb nô nem szeretné, ha ledegradálnák és prostituáltként kezelnék.

3. Ha megvan a kölcsönös szimpátia, akkor nincs szükség pénzre. Ha nincs, akkor a pénzedért se fogsz neki kelleni.

4. “A legelső sorban álló elől akarom elvásárolnixa sorszámot” - konkrétan úgy kezeled, mint egy àrucikket a boltban, és még megkérdezed, miért degradáló???

5. “Férfiként nem tudom másképp felhívni magamra a figyelmet” - meg sem próbálod. Hallottál már arról, hogy emberek úgy ismerkednek, hogy a belsô tulajdonságaikat villogtatják meg egymásnak? Vagy te egy másik bolygóról jöttél? Szerinted a többi férfi hogy ismerkedik?

6. “Nem luxusautóval próbálom felhívni magamra a figyelmet” - mert ha a pénzeddel próbálod, az miben lenne más?

Lerohad az agyam ettől a kérdéstől. Ne legyél már ilyen egysíkú.

2020. dec. 11. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Magyarul qrvaként akarod kezelni, de vegye ezt jó néven... az meg véletlen sem jut eszedbe, hogy esetleg nyújt jobbat mint a konkurencia s akkor anyagiak nélkül is választ téged.
2020. dec. 11. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerinted miért van az a másik pasi a sor elején? Fizetett?

Azért szeretnél szexkedvelő nőt, mert eddig olyannal voltál, aki nem nagyon akarta?

Miből gondolod, hogy az a nő szexkedvelő?

Nincs olyan, hogy a nő nem kedveli a szexet, hanem amikor megtudja, milyen a jó szex, akkor nagyon is kivánja, gyakran. Hogy mitől lesz a szex jó? Na ebben van a rejtély. Leggyakrabban fejben dől el, nem a méretek számítanak. Még kevésbé a pénz.

2020. dec. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Neked inkabb szocializalodni kene megtanulnod, nagyon latszik rajtad, hogy egy frusztralt, maganyos ember vagy.
2020. dec. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Miért akarsz prostit csinálni belőle?
2020. dec. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Ennyire gyökér nem lehetsz.
2020. dec. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

a csajok 80%-a megvehető pénzért, vagy előnyökért. te kifogod azokat akik éppen a maradék 20%ba tartoznak.

de a 80% se DIREKTBEN ilyen. de attól még ilyen.

Ellentmondásos. jó példa a puncsos "én nem vagyok qrva azért kérek több pénzt érte" jelenség. :)

2020. dec. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Senki sem szereti, ha meg akarják venni kilóra.
2020. dec. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom en lanykent simán benne lennék sőt csináltam is már ilyet..
2021. jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!