Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mást is lefáraszt fizikailag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is lefáraszt fizikailag a szex?

Figyelt kérdés
Én férfi vagyok, és 5 perc után már lihegek, mint állat, ha pl misszionáriusban vagy kutyában nyomom, és én kell dolgozzak. Maga a mozgás is lefáraszt, de főleg a nagy izgalom, leizzadok, lihegek. El sem tudom képzelni hogy csinálják azok, akik fél órákat nyomják, vagy többet. Pedig nem vagyok kövér, sőt, szinte sovány. Mást is lefárasz? 24f

2020. dec. 12. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Akkor èpp itt az ideje elkezdeni sportolni. Vagy hagy abba a szexet.
2020. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Nézesd meg a szivedet! 45 évesen ugyan nem egyhuzamban, de 1,5-2 órákat szoktunk szexelni.
2020. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 III. A nagy károly ***** válasza:
100%
persze az egy komoly meló. Fejleszd a has-hát és törzsizmokat, akkor tovább fog menni
2020. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Én is pont így érzem.

Én 5 perc után át szoktam adni az irányítást barátnőmnek.

Imád lovagolni és így meg van oldva.

Sajnos keveset sportolok én is, számítógép előtt ülök sokszor szabadidőm nagy részében.

31F

2020. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Napi séta. Reggel 10- 60 fekvő, guggolás,. És jó leszel. Elég simán. Nem kell olimpiai sportág.
2021. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Férjem is így van vele :(
2021. febr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!