Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek mennyire fájt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire fájt a szüzességetek elvesztése? Úgy történt ahogy vágytatok rá? Jó emlék maradt?

Figyelt kérdés
Nekem pokolian fájt a dolog, cseppet sem olyan volt mint ahogy vágytam rá, egy bulin rosszul lettem egy srác felajánlotta hogy felmehetünk hozzá, én olyan rosszul voltam hogy nem érdekelt semmi, csak igent mondtam. Nos a srác kihasználta a dolgot. Miután elkezdtem sírni mikor betette és véreztem is eléggé akkor rákérdezett hogy szűz voltam-e, én csak bólogattam és felkelni sem tudtam, de aztán vissza tette, hátha elmegyek. Rémes volt. 17 voltam. Nektek milyen volt? 19L

2020. dec. 12. 20:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%

2-es vagyok. Ne hallgass a hülyékre. De ha lelkileg megviselt tényleg ajánlom a terápiát, mert lehet jövőbeli kapcsolatokra rányomja a bélyegét az eset. Ha úgy érzed nincs hatással már az ügy a jelenedre, akkor rendben van.

Remélem jobban vagy és találtál valaki normálisat :)

2020. dec. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
28%
Egy dolog biztos igen: tényleg beteg vagy! :D
2020. dec. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
23%

Nem volt magánál. Nem orvost hívtak hozzá, hanem meggyőzték a szex gyógyító erejéről. :D

Lazán elsiklottunk amellett a mondat mellett, hogy "amikor betette", ugyanis ezt már csak így szokás: nadrágon keresztül csak úgy "betenni" szűzhártyástul. ő meg közben nem csinált semmit, mintha nem is vele történne.

Amúgy kisanyám, jegyezd meg hogy ha egy fiú egy buliban felhív magához az kulturált kifejezése annak, hogy lefekszel-e vele? Ha igent mondasz (márpedig te igent mondtál), az annyit tesz, hogy: rendben, szívesen lefekszem veled! Mint amikor meghívnak egy italra, az nem azt jelenti, hogy baromira szomjas az illető, hanem épp randira hív. Ennyire nem vagy te sem ostoba nyilván, csak sajnáltatni akarod magad.

2020. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%

Kedves kérdező, ne hallgass ezekre az okos válaszolókra. Ha olyan rosszul voltál, hogy nem bírták felkelni az ágyról, és a srác a beleegyezésed nélkül folytatta, akkor az bizony a nemi erőszak határterülete. Még akkor is, ha előtte fél órával levetted a nadrágod. A szex bármelyik pillanatában meggondolhatod magad, és ha felszólítod a másikat hogy hagyja abba, akkor köteles abbahagyni.


Elhiszem hogy rosszul lett a kérdező. Nekem van epilepsziás barátnőm, számát nem tudom hány rohamot asszisztáltam végig, olyankor nincs magánál, és azt csinál vele bárki amit nem szégyell. Nem tud beszélni, nem tud mozogni, csak bámul maga elé és rángatózik tíz percet, majd ÓRÁKIG nincs eszénél utána, abszurd dolgokat beszél, erőből nekimegy a falnak, nem ismer fel, stb., és utána nem emlékszik rá. És az epilepsziás rohamot történetesen az erős hangok, és a villódzó fény váltja ki.

2020. dec. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
97%

De hogy a kérdésre is válaszoljak...

Nagyon fájt. Erősen véreztem, pedig nem voltam már fiatal.

Úgy történt ahogy vágytam rá, leszámítva a vérzést. Az elég lehangoló volt. A pasi csodásan kinyalt előtte, végig csak velem törődött, és nem várt viszonzást. A fájdalom nem durvaságból adódott, egyszerűen csak a szűzhártyám átszakítása fájdalmas volt.

Igen, jó emlék marad, annak ellenére is, hogy a pasival a kapcsolat további részére kesernyés szájízzel emlékszem vissza. A szüzességem elvesztése jó élmény volt a számomra, ami akkor történt az rólam szólt és értem volt, ezért mindig hálás leszek neki.

2020. dec. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
97%
Xar volt, de magam tehetek róla, mert rossz pasit választottam. Ezért nagyon ajánlom minden szűz lánynak, hogy inkább várja meg az igazit és ne higgyen a szép szavaknak.
2020. dec. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Idióták gyülekezete! :D
2020. dec. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fájt, és nagyon véreztem. Végülis úgy történt ahogy elterveztem, nem a pasi tehet róla, hanem én. Ő nagyon figyelmes volt, jól előkészitett. (A popsiszüzességem elvesztése is fájdalmas volt.)
2020. dec. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Nekem pokolian fájt, nem is tudta berakni, csak a hegyét. Abba is kellett hagynunk. Utána a wc-n pisilésnél vettem észre, hogy nagyon erősen vérzek, aznap még egyszer előfordult, utána abbamaradt szerencsére.
2021. jún. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Oldfire ***** válasza:
Téged megerőszakolt az a hülyegyerek. Felkelett volna jelentened.Valószinű huzott utánad egy strigulát.
2022. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!