Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Esti önkielégítésnél párnabeté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esti önkielégítésnél párnabetétbe is lehet.. vagy inkább zsepibe? Ugye ne lássák meg. Jobb zsepibe utána kidobni ugye?

Figyelt kérdés
Mibe lehet?

2020. dec. 12. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Szádba
2020. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amibe akarod... Ha van gusztusod a g*cis párnába hajtani álomra a fejed utána, akkor hajrá! De gondolom mosni se szeretnél minden alkalommal.
2020. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Zsepibe? Szerencsés vagy, tesó. Nekem legalább egy százas csomag kellene, hogy eltűntessem a getzit.
2020. dec. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj hogy a zsepi hozzáragad a fas zodhoz.Én a lepedőre szoktam verni aztán amikor megszárad tök jó bukéja van.
2020. dec. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Én törölközőbe szoktam amit csak és kizárólag erre használok.
2020. dec. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Papirzsepibe amit utana kidobsz.

4-esnek uzenem, ha nem a legolcsobb papirzsepit/wc papirt hasznalod akkor nem ragad a farkadhoz.

2020. dec. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jogázz. Ha eleg nagy a pelo fel ev joga gyakorlas utan leszophatod magad.valaki irta ezt gyakorin par napja.
2020. dec. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!